Бездротовий 3G/4G маршрутизатор Tenda 4G07
- Готово до відправки
- Код: DC-475227
4 097 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Tenda 4G07 — це бездротовий шлюз, який інтегрує LTE та високошвидкісний доступ до висхідної лінії зв’язку Ethernet, що забезпечує користувачам гнучкий і різноманітний доступ до даних. 4G07 пропонує одночасну дводіапазонну швидкість передачі даних до 1167 Мбіт/с.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenda |
| Кількість антен | 2 шт. |
| Тип | Бездротовий |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Користувальницькі характеристики | |
| Beamforming | є |
| IPTV | немає |
| MU-MIMO | немає |
| USB-порт | немає |
| VPN | є |
| WAN-порт | Ethernet |
| WPS | є |
| Ємність акумулятора | немає |
| Акумуляторна батарейка | немає |
| Вага | 0.35 кг г |
| Віддалене управління | немає |
| Додаткові режими роботи | - |
| Діапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц (дводіапазонний) |
| Категорія LTE | сat.4 (150 Мбіт/с) |
| Колір | white |
| Комплект постачання | маршрутизатор, блок живлення, документація |
| Консольний порт | немає |
| Конструкція антен | комбіновані |
| Кількість WAN-портів | 1 |
| Кількість портів LAN | 1 |
| Кількість портів SFP/SFP+ | немає |
| Можливість підключення зовнішніх LTE антен | є |
| Напруга живлення | 9 В |
| Площа покриття | немає даних м2 |
| Призначення роутера | для дому та офісу |
| Пріоритезація трафіку (QoS) | є |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | є |
| Підтримка Mesh | без підтримки Mesh |
| Підтримка РоЕ | немає |
| Розміри | 185 х 126 х 60 мм |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | АС1200 |
| Тип зовнішньої антени | - |
| Тип монтажа | Настільний |
| Швидкість Wi-Fi | 300 Мбіт/сек + 867 Мбіт/сек |
| Швидкість портів LAN | 100 Мбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | немає |
| Шифрування Wi-Fi | WPA-PSK / WPA2-PSK / WPA / WPA2 |
- Ціна: 4 097 ₴




