Бездротовий маршрутизатор Ruijie Reyee RG-EG105GW(T)
- Готово до відправки
- Код: DC-453544
8 374 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Професійний бездротовий маршрутизатор для малого бізнесу. Легко налаштувати всю мережу за допомогою універсального бездротового маршрутизатора. Натисніть кнопку, мережа Reyee Mesh готова. Гідний дизайн, гнучка установка на стіл і стіну. Безпечний моніторинг NVR/IPC/внутрішнього сервера в будь-який час з будь-якого місця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ruijie |
| Кількість антен | 5 шт. |
| Тип | Бездротовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Beamforming | немає |
| IPTV | немає |
| MU-MIMO | 2х2 |
| USB-порт | є |
| VPN | є |
| WAN-порт | Ethernet |
| WPS | немає |
| Ємність акумулятора | немає |
| Акумуляторна батарейка | немає |
| Вага | 0.25 кг г |
| Віддалене управління | є |
| Додаткові режими роботи | - |
| Діапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц (дводіапазонний) |
| Категорія LTE | немає |
| Колір | Black |
| Комплект постачання | маршрутизатор, документація |
| Консольний порт | немає |
| Конструкція антен | вбудовані |
| Кількість WAN-портів | 1 |
| Кількість портів LAN | 4 |
| Кількість портів SFP/SFP+ | немає |
| Можливість підключення зовнішніх LTE антен | немає |
| Напруга живлення | 12 В |
| Площа покриття | немає даних м2 |
| Призначення роутера | для дому та офісу |
| Пріоритезація трафіку (QoS) | немає |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | немає |
| Підтримка Mesh | без підтримки Mesh |
| Підтримка РоЕ | немає |
| Розміри | 120 x 120 x 28 мм |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | АС1200 |
| Тип зовнішньої антени | - |
| Тип монтажа | настільний / настінний |
| Швидкість Wi-Fi | 1267 Мбіт/сек |
| Швидкість портів LAN | 1 Гбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | немає |
| Шифрування Wi-Fi | немає даних |
- Ціна: 8 374 ₴










