WiFi Mesh-система Mercusys Halo H30G (2-pack)
- Готово до відправки
- Код: DC-389023
3 289 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Wi-Fi рішення для цілого будинку Немає нічого гіршого, ніж низька швидкість та нестабільне під'єднання. Halo — це єдина система бездротових модулів, яка забезпечує потужний сигнал Wi-Fi у кожному куточку будинку. Mesh-технологія Mercusys забезпечує швидке та стабільне під'єднання під час переміщення будинком. Затримки й буферизація назавжди залишаться в минулому. Wi-Fi всюди Звичайний роутер спрямовує Wi-Fi сигнал у всіх напрямках, однак це не означає, що Wi-Fi буде у всіх кімнатах — у будь-якому будинку є такі місця, де Wi-Fi сигнал раптово погіршується, а то й зовсім зникає. Найправильніше рішення — створити Wi-Fi мережу з урахуванням особливостей свого будинку та за потреби змінювати її. Слухайте музику під час приготування, дивіться фільми онлайн, лежачи в ліжку, спілкуйтеся з близькими, стоячи на балконі або сидячи на ґанку — Halo подбає про те, щоб ви залишалися на зв'язку в будь-якій із цих ситуацій. Безшовний роумінг Клієнтські пристрої будуть автоматично під'єднуватися до модулів Halo, які мають найкращий сигнал і пропускну здатність — відтепер не буде жодних раптових вимкнень або затримок під час переміщення будинком. Потужний Wi-Fi у кожній кімнаті Продумані підсилювачі та приймачі сигналу Halo H30G куди підвищують ефективність, дальність та потужність сигналу для кожного клієнтського Wi-Fi пристрою. Два діапазони Wi-Fi із сукупною швидкістю до 1.3 Гбіт/с На кожному пристрої Halo два діапазони Wi-Fi із сукупною швидкістю під'єднання до 1.3 Гбіт/с, завдяки яким Halo H30G забезпечить збільшену пропускну здатність і швидкість для всіх пристроїв, що під'єднуються. До 100 клієнтів Halo H30G (2-pack) — це два окремі пристрої класу AC1300 зі швидкісним безшовним Wi-Fi, до яких можна під'єднати до ста пристроїв. Завдяки технології MU-MIMO всі телефони, ноутбуки та пристрої IoT будуть під'єднані одночасно на максимальній швидкості. Beamforming Halo H30G підтримує технологію Beamforming, що забезпечує стабільніше під'єднання завдяки концентруванню сигналу в напрямку під'єднаних пристроїв, навіть якщо вони розміщені далеко. Самовідновлення Система Halo вибирає найкращий маршрут під'єднання з доступних залежно від стану мережі — якщо на одному з пристроїв Halo виникла проблема, система автоматично переспрямує сигнал на інші пристрої, щоб ви завжди залишалися в мережі. Гігабітні порти з автовизначенням WAN/LAN Технологія автовизначення WAN/LAN заощадить сили та час, а гігабітні порти дадуть змогу передавати дані на запаморочливу швидкість. Застосунок MERCUSYS Виконуйте вказівки на екрані в програмі MERCUSYS, щоб виконати налаштування Mesh-мережі за кілька хвилин — попередньо читати жодних довгих інструкцій не знадобиться. Батьківський контроль Контролюйте час, проведений дітьми в мережі, а також відвідувані сайти. Можливості програми Програма MERCUSYS допоможе керувати домашньою Wi-Fi мережею з мобільних пристроїв на iOS або Android.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mercusys |
| Користувальницькі характеристики | |
| Beamforming | є |
| IPTV | є |
| MU-MIMO | є |
| USB-порт | немає |
| VPN | є |
| WAN-порт | Ethernet |
| WPS | немає |
| Ємність акумулятора | немає |
| Акумуляторна батарейка | немає |
| Вага | 0.51 кг г |
| Віддалене управління | є |
| Додаткові режими роботи | Точка доступу |
| Діапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц (дводіапазонний) |
| Категорія LTE | немає |
| Колір | white |
| Комплект постачання | маршрутизатор х2, блок живлення х2, кабель Ethernet, документація |
| Консольний порт | немає |
| Конструкція антен | вбудовані |
| Кількість WAN-портів | 2 |
| Кількість антен | - шт. |
| Кількість портів LAN | 2 |
| Кількість портів SFP/SFP+ | немає |
| Можливість підключення зовнішніх LTE антен | немає |
| Напруга живлення | 12 В |
| Площа покриття | 100+ кв.м м2 |
| Призначення роутера | Mesh-система |
| Пріоритезація трафіку (QoS) | немає |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | немає |
| Підтримка Mesh | з підтримкою Mesh |
| Підтримка РоЕ | немає |
| Розміри | 88 х 88 х 88 мм |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | АС1300 |
| Тип | бездротові |
| Тип зовнішньої антени | - |
| Тип монтажа | Настільний |
| Швидкість Wi-Fi | 400 Мбіт/сек + 867 Мбіт/сек |
| Швидкість портів LAN | 1 Гбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | немає |
| Шифрування Wi-Fi | WPA / WPA2-PSK |
- Ціна: 3 289 ₴






