Акустична система REAL-EL X-780 Black
- Готово до відправки
- Код: DC-574299
6 084 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
REAL-EL X-780 – потужний стиль, гучний характер! REAL-EL X-780 - це потужна 80Вт-на портативна акустична система. Вона оснащена двома динаміками 2 х O 5.7" (145 мм) + 2 х O 1.25" (32 мм), які забезпечують глибокий бас, яскраву середину та чіткі високі частоти для неймовірного захоплюючого звучання. Ідеальна як для домашніх тусовок, так і для вечірок на природі – бери її з собою будь-куди. Підключай смартфон через Bluetooth, вставляй флешку або картку пам’яті, використовуй AUX – завжди маєш вибір, як слухати улюблену музику. А якщо хочеш ще більше звуку – активуй режим TWS, об’єднай дві колонки в одну бездротову 160 Вт стереосистему. Заливне RGB-підсвічування навколо динаміків і з боків робить атмосферу ще яскравішим — справжнє шоу в кожному треку. Два мікрофонних входи з регулюванням гучності та ефектом луна перетворюють X-780 на відмінне рішення для караоке, ведення заходів або голосових анонсів. Колонка працює до 8 годин автономно завдяки акумулятору 32.56 Вт*ч, заряджається через USB Type-C, а керування виконується як вручну, так і за допомогою пульта дистанційного керування. REAL-EL X-780 - звук, що заряджає кожну мить. Особливості TWS – одночасне підключення двох систем до одного джерела аудіо сигналу Передача аудіо сигналу через Bluetooth Вбудований USB-програвач, Micro SD (TF) AUX підключення для використання з ПК, ТБ та іншими джерелами Еквалайзер регулювання рівня високих та низьких частот Вбудована функція Караоке RGB підсвічування Збільшений час роботи Два мікрофонні входи для караоке з регулюванням луна Пульт дистанційного керування
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Real-el |
| Живлення | Акумулятор |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 80 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Fm-приймач | немає |
| USB для відтворення | є |
| Wi-Fi | немає |
| Ємність акумулятора | 4000 мАг |
| Індикація | заряджання + розряджання |
| Аудіо роз'єм 3.5 мм | є |
| Версія Bluetooth | немає даних |
| Відношення сигнал / шум | немає даних |
| Дисплей | немає |
| Кардридер | є |
| Клас захисту | немає |
| Колір | Black |
| Кількість / діаметр динаміків | 2 х 145 мм, 2 х 32 мм |
| Мікрофон | немає |
| Пульт ДК | є |
| Підсвітка | з підсвічуванням |
| Роз'єм зарядки | USB Type-C |
| Розмір | 640 х 230 х 260 мм |
| Тип акустики | портативна |
| Формат акустики | 2.0 |
| Час автономної роботи | до 8 годин |
| Частотний діапазон | 45 - 22 000 Гц |
- Ціна: 6 084 ₴










