Акустична система Anker SoundCore Rave 3S Black (A31A3012)
- Готово до відправки
- Код: DC-555792
19 088 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вечірка, керована штучним інтелектом Відчуйте, як потужний звук наповнює кожен куточок, а динамічне підсвічування пожвавлює танцпол. Завдяки двом професійним мікрофонам та функції видалення вокалу на базі ІІ співати улюблені пісні ніколи не було так легко. Потужний звук 200 Вт Насолоджуйтесь гучним звучанням потужністю 200 Вт та глибокими басами завдяки 6,5-дюймовому сабвуферу та трьом 2,5-дюймовим широкосмуговим динамікам. Цього достатньо, щоб заповнити навіть баскетбольний майданчик, забезпечуючи ідеальну атмосферу для вечірки з приводу. Захоплююче світлове шоу, що синхронізується з ритмом Перетворіть будинок або двір на яскравий простір для вечірки. Налаштуйте світлові ефекти, щоб створити потрібний настрій та відповідати атмосфері заходу. Два бездротові мікрофони Насолоджуйтесь кожним дуетом із кришталево чистим вокалом та вбудованими елементами керування гучністю та виділенням голосу. Вилучення вокалу за допомогою ШІ Перетворіть будь-яку зустріч на караоке-вечірку одним натисканням. Налаштування через програму Додаток soundcore дає повний контроль над налаштуваннями еквалайзера, підсвічуванням, вокальними ефектами та реверберацією.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Anker |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Формат акустики | 2.1 |
| Особливості | Еквалайзер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Chromecast / AirPlay | немає |
| DLNA | немає |
| Fm-приймач | немає |
| NFC | немає |
| USB для відтворення | немає |
| Wi-Fi | немає |
| Ємність акумулятора | 4900 мАг |
| Індикація | заряджання |
| Аудіо роз'єм 3.5 мм | є |
| Вага | 10.5 кг г |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Вологозахищена | Да |
| Відношення сигнал / шум | немає даних |
| Голосове керування | немає |
| Дисплей | немає |
| Додатково | караоке мікрофон 2 шт |
| Живлення | Акумулятор |
| Кардридер | немає |
| Клас захисту | IPX4 |
| Колір | Black |
| Кількість / діаметр динаміків | 3 x 65 мм, 1 x 165 мм |
| Мікрофон | є |
| Потужність | 200 Вт Вт |
| Протиударна | Немає |
| Пульт ДК | немає |
| Підсвітка | з підсвічуванням |
| Роз'єм зарядки | USB Type-C |
| Розмір | 550 x 306 x 283 мм |
| Ручка / петля / карабін для перенесення | ручка |
| Сумісність | Android + iOS |
| Технологія TWS (створення стереопари) | є |
| Тип акустики | портативна |
| Тип підключення | бездротове |
| Функція Power Bank | немає |
| Функція гучного зв'язку (Hands Free) | немає |
| Час автономної роботи | до 12 годин |
| Частотний діапазон | 40 - 20 000 Гц |
- Ціна: 19 088 ₴










