Акустична система HiFuture Gravity 45W Black (gravity.black)
- Готово до відправки
- Код: DC-509733
3 460 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
HiFuture Gravity - портативна Bluetooth колонка циліндричної форми. 2 динаміки сумарною потужністю 45W забезпечують насичений звук протягом 8 годин безперервної роботи, а корпус з вологозахистом дозволяє використовувати її в будь-яких умовах. Особливості: Об’ємний звук: Насолоджуйся ідеальним звучанням улюблених треків завдяки поєднанню сабвуфера на 30W та твітера на 15W. Bluetooth 5.3: Найновіша версія з функцією динамічної оптимізації потужності зменшує енергоспоживання та робить сигнал ще більш стабільним. Li-Pol батарея 4000 mAh: До 8 годин драйву в режимі non-stop. Повністю заряджається за 3.5 години комплектним USB-C кабелем. Два режими EQ: Обирай те, що тобі до душі – збалансоване звучання або потужні баси. Перемикай еквалайзер одним дотиком кнопки. Функція TWS (True Wireless Stereo): Підключай одночасно 2 колонки до одного пристрою та насолоджуйся стерео ефектом. RGB підсвітка: Створюй диско настрій з ритмічною пульсацією різнокольорових світлових кілець. За бажанням підсвітку легко вимкнути. Вологозахист IPX7: Колонка надійно захищена від пилу та дощу, за рахунок чого відмінно підходить для подорожей, відпочинку на природі, на пляжі або біля басейну. Просте керування: 5 кнопок на корпусі контролюють усі необхідні функції. Якісні матеріали: Корпус з матового удароміцного ABS-пластику, оббивка з приємної на дотик плетеної тканини. Широка сумісність: Девайс повністю сумісний з усіма пристроями з підтримкою Bluetooth будь-яких версій.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HiFuture |
| Живлення | Акумулятор |
| Потужність | 45 Вт |
| Тип | Портативні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Chromecast / AirPlay | немає |
| DLNA | немає |
| Fm-приймач | немає |
| NFC | немає |
| USB для відтворення | немає |
| Wi-Fi | немає |
| Ємність акумулятора | 4000 мАг |
| Індикація | Немає |
| Аудіо роз'єм 3.5 мм | немає |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Вологозахищена | Да |
| Відношення сигнал / шум | немає даних |
| Голосове керування | немає |
| Дисплей | немає |
| Додатково | - |
| Кардридер | немає |
| Клас захисту | IPX7 |
| Колір | Black |
| Кількість / діаметр динаміків | немає даних |
| Матеріал корпусу | пластик, тканинна |
| Мікрофон | немає |
| Протиударна | Немає |
| Пульт ДК | немає |
| Підсвітка | з підсвічуванням |
| Роз'єм зарядки | USB Type-C |
| Розмір | 261 х 117 х 116 мм |
| Ручка / петля / карабін для перенесення | - |
| Сумісність | Android + iOS |
| Технологія TWS (створення стереопари) | є |
| Тип акустики | портативна |
| Тип підключення | бездротове |
| Формат акустики | 1.0 |
| Функція Power Bank | немає |
| Функція гучного зв'язку (Hands Free) | немає |
| Час автономної роботи | до 8 годин |
| Частотний діапазон | 60 - 20 000 Гц |
- Ціна: 3 460 ₴









