Акустична система JBL PartyBox Ultimate (JBLPARTYBOXULTEU)
- Готово до відправки
- Код: DC-483014
62 606 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велика колонка для вечірок з потужним звуком, складним світловим шоу і захистом від бризок. Вечірка без будь-яких обмежень JBL PartyBox Ultimate заповнює весь простір навколо вас неймовірним звуком JBL Original Pro Sound. А об’ємне звучання Dolby Atmos, яке можна передавати через Wi-Fi, здатне просто завантажити всіх у музику, адже кожен, хто прийшов на вечірку, чекає від неї потужного саунду, навіть якщо він не відривається на танцполі, а розважається десь. поряд. Ваші гості прийдуть у захват не лише від кришталево чистого навіть на максимальній гучності звуку, а й від феєричного світлового шоу із захоплюючими зірковими вогнями, динамічними світловими променями та стробоскопічними ефектами, які вторять ритму вашої музики. І все дуже просто: достатньо запустити свій улюблений плейлист для вечірок. Або навіть виконати щось самому, адже в колонці є роз’єми для двох мікрофонів і гітари.В будь-якому випадку, ви можете задати вечірці яке захочете настрій за допомогою яскравих інтерактивних ефектів на JBL PartyPad. Хочете чогось крутіше? Тоді зробіть свою вечірку по-справжньому грандіозною. Підключіть додаткові колонки бездротовим з’єднанням і налаштуйте всю систему за допомогою програми JBLOne. Захист від бризок та функція самоналаштування звуку дозволять вам насолоджуватися ідеальним звучанням JBL PartyBox Ultimate усюди, де б ви її не поставили. Хочете влаштувати найкрутішу вечірку? А вона буде ще крутіша! Саме для цього і створено JBL PartyBox Ultimate. Для прослуховування музики в 3D-форматі Dolby Atmos потрібна підписка на сервіс, що розповсюджує музику у високій роздільній здатності. Будь ласка, перевірте вартість передплати у вашому регіоні. Головні особливості Чудове фірмове звучання JBL Original Pro Sound Складне динамічне світлове шоу Можливість підключення через Wi-Fi та Bluetooth Зручна ручка та міцні колеса для транспортування Захист від бризок IPX4 Можливість підключення кількох динаміків Один вхід для мікрофона та один вхід для мікрофона або гітари Фірмова панель управління JBL PartyPad Підтримка програмою JBL One Функція самоналаштування звуку
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 1100 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 39.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Fm-приймач | немає |
| USB для відтворення | є |
| Wi-Fi | є |
| Ємність акумулятора | - |
| Індикація | заряджання + розряджання |
| Аудіо роз'єм 3.5 мм | є |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Відношення сигнал / шум | >80 дБ |
| Дисплей | немає |
| Живлення | Мережа |
| Кардридер | немає |
| Клас захисту | IPX4 |
| Колір | Black |
| Кількість / діаметр динаміків | 2 х 9 дюймів, 2 х 4.5 дюйма, 2 х 2.75 дюйма |
| Мікрофон | немає |
| Пульт ДК | немає |
| Підсвітка | з підсвічуванням |
| Роз'єм зарядки | AC |
| Розмір | 455 x 1049 x 440 мм |
| Тип акустики | портативна |
| Формат акустики | 2.0 |
| Час автономної роботи | - |
| Частотний діапазон | 35 - 20 000 Гц |
- Ціна: 62 606 ₴










