Акустична система REAL-EL X-735 Black
- Готово до відправки
- Код: DC-447661
2 935 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мультимедійна портативна акустична система REAL-EL X-735 має сучасний дизайн та якісний звук. REAL-EL X-735 стильний, компактний та потужний бумбокс з RGB підсвічуванням та функцією TWS. Широкий функціонал бумбоксу дозволяє прослуховувати музику, підключаючи мобільний пристрій, ПК, телевізор, ноутбук і т.д. як через Aux, так і через Bluetooth. USB роз’єм дозволяє прослухати аудіофайли з flash носіїв. Для зручності транспортування передбачений ремінь із регулюванням довжини. Вбудований мікрофон, функція HANDS FREE та кнопка «Помічник виклику» (Siri або Google Assistant) значно полегшують запуск або пошук потрібної композиції в Інтернеті, телефонні дзвінки та спілкування. REAL-EL X-735 чудовий супутник для відпочинку на природі та вулиці за будь-якої погоди, захист IPX6 дозволить насолоджуватися прослуховуванням навіть під час дощу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Real-el |
| Живлення | Акумулятор |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 24 Вт |
| Тип | Портативні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Fm-приймач | немає |
| USB для відтворення | є |
| Wi-Fi | немає |
| Ємність акумулятора | 3600 мАг |
| Індикація | заряджання + розряджання |
| Аудіо роз'єм 3.5 мм | є |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 4.2 |
| Відношення сигнал / шум | немає даних |
| Дисплей | немає |
| Кардридер | немає |
| Клас захисту | IPX6 |
| Колір | Black |
| Кількість / діаметр динаміків | 2 х 76 мм |
| Мікрофон | є |
| Пульт ДК | немає |
| Підсвітка | з підсвічуванням |
| Роз'єм зарядки | USB Type-C |
| Розмір | 283 x 123 x 126 мм |
| Тип акустики | портативна |
| Формат акустики | 2.0 |
| Час автономної роботи | немає даних |
| Частотний діапазон | 70 - 20 000 Гц |
- Ціна: 2 935 ₴










