Акустична система Xiaomi Sound Pocket Blue/Gray (QBH4378GL)_EU
- Готово до відправки
- Код: DC-584256
995 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Винятково компактний Легше носити із собою Легка конструкція дозволяє легко переносити його, що робить його ще зручнішим. Насолоджуйтесь чарівними мелодіями у будь-який час та в будь-якому місці. Ступінь захисту від пилу та води IP67. Нестримний у будь-яку погоду Завдяки сертифікованому професійному захисту та покращеним функціям безпеки відмінна музика може бути поряд з вами під час активного відпочинку, чи то на пляжі, чи біля басейну. Яскраве поєднання кольорів Модний та більш персоналізований Спрощений дизайн дозволяє розміщувати як горизонтально, так і вертикально, що дозволяє адаптувати його до будь-якої обстановки. Вишуканий чорний тон доповнюється яскравим помаранчевим відтінком, створюючи сміливу та характерну комбінацію кольорів, що підкреслює індивідуальність. 10-годинний надтривалий час автономної роботи Безперервне слухове задоволення Насолоджуйтесь до 10 годин безперервного відтворення з повністю зарядженим акумулятором ємністю 1000 мАг, що робить його ідеальним для будь-яких зустрічей на відкритому повітрі. Більше потужності означає більш тривале насолоду.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 0.2 кг |
| Основні атрибути | |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Виробник | Xiaomi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Chromecast / AirPlay | немає |
| DLNA | немає |
| Fm-приймач | немає |
| NFC | немає |
| USB для відтворення | немає |
| Wi-Fi | немає |
| Ємність акумулятора | немає даних |
| Індикація | заряджання + розряджання |
| Аудіо роз'єм 3.5 мм | немає |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Вологозахищена | Да |
| Відношення сигнал / шум | >70 дБ |
| Голосове керування | немає |
| Дисплей | немає |
| Додатково | - |
| Живлення | Акумулятор |
| Кардридер | немає |
| Клас захисту | IP67 |
| Колір | Grey |
| Кількість / діаметр динаміків | немає даних |
| Матеріал корпусу | Метал, пластик |
| Мікрофон | є |
| Потужність | 5 Вт Вт |
| Протиударна | Немає |
| Пульт ДК | немає |
| Підсвітка | без підсвічування |
| Роз'єм зарядки | USB Type-C |
| Розмір | 90.8 х 74.4 х 42.6 мм |
| Ручка / петля / карабін для перенесення | петля |
| Сумісність | Android + iOS |
| Технологія TWS (створення стереопари) | є |
| Тип акустики | портативна |
| Тип підключення | бездротове |
| Формат акустики | 1.0 |
| Функція Power Bank | немає |
| Функція гучного зв'язку (Hands Free) | є |
| Час автономної роботи | до 10 годин |
| Частотний діапазон | 100 - 20 000 Гц |
- Ціна: 995 ₴



