Проєктор Philips NeoPix Prime 2
- Готово до відправки
- Код: DC-579932
11 605 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Поліпшене світлодіодне джерело світла Потужне світлодіодне джерело світла забезпечує насичені, яскраві кольори та прослужить до 30 000 годин. Вам не потрібно замінювати його, адже при середній роботі 4 години на день його термін служби становитиме 20 років! На додаток до цього він екологічний, споживає набагато менше електроенергії, ніж звичайний проєктор з лампою, що дозволяє працювати з проекціями більшого розміру та створює повноцінний ефект занурення! Розумна ОС Philips Вбудована розумна ОС Philips із попередньо завантаженими програмами, такими як YouTube, Netflix, Firefox та іншими (більше додатків через FOTA). Двохдіапазонний Wi-Fi забезпечить швидкість, необхідну для потокового мовлення будь-якого контенту. Передача зображення на екран через Wi-Fi для зручної демонстрації Підключайте до проєктора мобільні пристрої, планшети та навіть комп’ютери через бездротову мережу для передачі та демонстрації будь-якого контенту. Відео є лише на телефоні? Чи не біда, просто покажіть його через Wi-Fi! (iOS, Android, Mac та ПК). Повний спектр можливостей підключення Philips NeoPix Prime 2 - це неперевершена зручність - усі ваші розваги та медіа в одному місці. Цей революційний пристрій дозволяє легко переглядати ваші улюблені фільми, шоу, ігри та багато іншого в абсолютній чіткості HD. Завдяки портам USB, HDMI і MicroSD ви можете підключати будь-які мультимедійні пристрої, включаючи приставки, ПК, комп’ютери Mac і ігрові консолі, щоб насолоджуватися кожною деталлю улюбленого вмісту без буферизації чи затримок. час.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Колір | Білий |
| Рівень шуму | 43 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Зображення | |
| Роздільна здатність | 1280x720 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | немає |
| HDMI | є |
| RS-232 | немає |
| USB | є |
| VGA | немає |
| Wi-Fi | є |
| Інші роз'єми | немає |
| Аудіороз'єм 3.5 мм | є |
| Бездротові можливості | Bluetooth + Wi-Fi |
| Вбудований кардридер | є |
| Вбудовані динаміки | є |
| Версія Bluetooth | немає даних |
| Входить до комплекту | проєктор, пульт керування, документація |
| Габарити (ШхВхГ) | 90x220x170 мм |
| Джерело живлення | мережа |
| Джерело світла | LED |
| Додаткові дані | - |
| Діагональ екрана | 0.51-2.03 м |
| Енергоспоживання | 100 Вт |
| Зворотна проєкція | немає |
| Коефіцієнт проекції | немає даних |
| Композитний RCA | немає |
| Контрасність | 3000:1 |
| Корекція спотворення | є |
| Кількість HDMI | 2 |
| Кількість USB | 1 |
| Кількість VGA | - |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна роздільна здатність | 1920x1080 |
| Максимальна фокусна відстань | немає даних |
| Мінімальна фокусна відстань | немає даних |
| Операційна система | без ОС |
| Потужність динаміків | 10 Вт |
| Потужність лампи | немає даних |
| Призначення | для домашнього кінотеатру |
| Пульт ДК | є |
| Підтримка 3D | немає |
| Підтримка HDR | немає |
| Співвідношення сторін зображення | 16:9 |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | немає даних |
| Технологія матриці | LCD |
| Цифрове масштабування | є |
| Яскравість | 200 лм |
- Ціна: 11 605 ₴





