Проєктор Tecro PJ-1023
- Готово до відправки
- Код: DC-444462
12 583 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Проєктор LCD Фізичний дозвіл: 1280*720 Підтримувана роздільна здатність: 1920*1080 Яскравість: 2000 люмен Контрастність: 1500:1 Співвідношення сторін зображення: 16:9 та 4:3 Проекційна відстань: 1,2-4 м Проекційне співвідношення: 1,42:1 Діагональ екрану: 35"-150" Джерело світла: LED Ресурс лампи: 50000 годин Потужність лампи: 50W Корекція трапецеїдальних спотворень: +/-15 градусів (вертикальна) Вхідні роз’єми: HDMI, USB, AV Вихідні роз’єми: аудіовиход для навушників, USB 5V Динаміки: 1*2W Матеріал лінзи: скло Габарити (ШxВxГ): 210?168?86 мм Вага: 1,1 кг Енергоспоживання: 65W Комплектація: проєктор, мережевий шнур, пульт дистанційного керування, кришка об’єктива, регульована по висоті ніжка, перехідник AV, інструкція Мова меню: 26 мов Можливість кріплення: отвір для штатива 1/4"" Колір білий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tecro |
| Колір | Білий |
| Рівень шуму | 35 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.1 кг |
| Лампа | |
| Потужність лампи | 50 Вт |
| Тип лампи | LED |
| Зображення | |
| Роздільна здатність | 1280x720 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | немає |
| HDMI | є |
| RS-232 | немає |
| USB | є |
| VGA | немає |
| Wi-Fi | немає |
| Інші роз'єми | немає |
| Аудіороз'єм 3.5 мм | є |
| Бездротові можливості | немає |
| Вбудований кардридер | немає |
| Вбудовані динаміки | є |
| Версія Bluetooth | немає |
| Входить до комплекту | проєктор, пульт керування, документація |
| Габарити (ШхВхГ) | 210х86х168 мм |
| Джерело живлення | мережа |
| Джерело світла | LED |
| Додаткові дані | - |
| Діагональ екрана | немає даних |
| Енергоспоживання | 65 Вт |
| Зворотна проєкція | немає |
| Коефіцієнт проекції | 1.42:1 |
| Композитний RCA | є |
| Контрасність | 1500:1 |
| Корекція спотворення | є |
| Кількість HDMI | 1 |
| Кількість USB | 2 |
| Кількість VGA | - |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна роздільна здатність | 1920x1080 |
| Максимальна фокусна відстань | немає даних |
| Мінімальна фокусна відстань | немає даних |
| Операційна система | без ОС |
| Потужність динаміків | 2 Вт |
| Призначення | для роботи та освіти |
| Пульт ДК | є |
| Підтримка 3D | немає |
| Підтримка HDR | немає |
| Співвідношення сторін зображення | 4:3, 16:9 |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | немає |
| Технологія матриці | LCD |
| Цифрове масштабування | немає |
| Яскравість | 2000 лм |
- Ціна: 12 583 ₴




