Комутатор TP-Link Omada SG3452P
- Готово до відправки
- Код: DC-591764
34 895 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Керований комутатор Omada з 52 портами Gigabit L2+ і 48 портами PoE+ 48 портів Gigabit 802.3af/at PoE+ та 4? гігабітних SFP-слотів Загальний бюджет PoE 384 Вт з вихідним PoE до 30 Вт на порт Централізоване хмарне управління через Інтернет або додаток Omada† Автономне керування через web, CLI, SNMP та RMON Статична маршрутизація допомагає маршрутизувати внутрішній трафік для підвищення ефективності VLAN, ACL, QoS та IGMP Snooping ERPS підтримує швидкий захист і відновлення в кільцевій топології Міцний металевий корпус і конструкція для монтажу в стійку
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Користувальницькі характеристики | |
| Fast Ethernet (10/100 Мбіт/с) | немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с) | 48 |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/10000 Мбіт/с) | немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/2500 Мбіт/с) | немає |
| PoE In/PoE Out | ні / так |
| QSFP | немає |
| QSFP+ | немає |
| QSFP28 | - |
| RS-232 (COM) | - |
| SFP | 4 |
| SFP+ | немає |
| SFP28 | - |
| USB | немає |
| Бюджет PoE | До 384 Вт |
| Вага | немає даних г |
| Входить до комплекту | комутатор, набір для кріплення у стійку, кабель живлення, документація |
| Загальна кількість портів | 53 порти |
| Комбо порт GE/SFP | немає |
| Консольний порт | є |
| Кількість портів з підтримкою PoE | 48 портів |
| Максимальна швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Максимальне енергоспоживання | 464.2 Вт |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Можливість монтажу у стійку | є |
| Підтримка PoE / PoE+ / PoE++ | є / є / ні |
| Розміри (ШхВхГ) | 440 х 220 х 44 мм |
| Рівень управління | L2+ |
| Стекування | Немає |
| Тип | керований |
| Тип охолодження | пасивне |
| Форм-фактор | стійковий |
- Ціна: 34 895 ₴





