Комутатор Ruijie Reyee RG-NBS3300-16MG4XS-HP
- Готово до відправки
- Код: DC-567530
42 132 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості Порти 2,5 Гбіт/с долають гігабітний бар’єр і розкривають весь потенціал точок доступу Wi-Fi 6/7 Порти PoE++, сумісні із стандартами 802.3bt/at/af, із загальною потужністю живлення 370 Вт CPP захищає процесор від атак, забезпечуючи продуктивність та стабільність роботи Якість корпоративного рівня забезпечує високу продуктивність Безліч політик безпеки захищають вашу мережу Просте управління через хмару у будь-який час та в будь-якому місці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ruijie |
| Форм-фактор | Настільний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Fast Ethernet (10/100 Мбіт/с) | немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с) | немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/10000 Мбіт/с) | немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/2500 Мбіт/с) | 16 |
| PoE In/PoE Out | ні / так |
| QSFP | немає |
| QSFP+ | немає |
| QSFP28 | - |
| RS-232 (COM) | - |
| SFP | немає |
| SFP+ | 4 |
| SFP28 | - |
| USB | немає |
| Бюджет PoE | До 370 Вт |
| Вага | 3600 г г |
| Входить до комплекту | комутатор, документація |
| Загальна кількість портів | 20 портів |
| Комбо порт GE/SFP | немає |
| Консольний порт | немає |
| Кількість портів з підтримкою PoE | 16 портів |
| Максимальна швидкість LAN портів | 2.5 Гбіт/с |
| Максимальне енергоспоживання | 460 Вт |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Можливість монтажу у стійку | немає |
| Підтримка PoE / PoE+ / PoE++ | є / є / є |
| Розміри (ШхВхГ) | 440 х 267.5 х 43.6 мм |
| Рівень управління | L2+ |
| Стекування | Немає |
| Тип | керований |
| Тип охолодження | активне |
- Ціна: 42 132 ₴




