Комутатор Ruijie Reyee RG-ES220GS-P
- Готово до відправки
- Код: DC-514885
19 441 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
20-портовий гігабітний керований комутатор із 16 портами PoE+, 2 портами RJ45, 2 портами SFP Економічні комутатори, керовані Smart Cloud Розпізнавання IP-камер, унікальне значення для мережі відеоспостереження Автоматичне запобігання петлям забезпечує безперервність обслуговування Довічне керування на Ruijie Cloud у будь-який час і будь-де
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ruijie |
| Форм-фактор | Настільний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Fast Ethernet (10/100 Мбіт/с) | немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с) | 16 |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/10000 Мбіт/с) | немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/2500 Мбіт/с) | немає |
| PoE In/PoE Out | ні / так |
| QSFP | немає |
| QSFP+ | немає |
| QSFP28 | - |
| RS-232 (COM) | - |
| SFP | немає |
| SFP+ | немає |
| SFP28 | - |
| USB | немає |
| Бюджет PoE | До 250 Вт |
| Вага | 2800 г г |
| Входить до комплекту | комутатор, документація |
| Загальна кількість портів | 18 портів |
| Комбо порт GE/SFP | 2 |
| Консольний порт | немає |
| Кількість портів з підтримкою PoE | 16 портів |
| Максимальна швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Максимальне енергоспоживання | 269 Вт |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Можливість монтажу у стійку | є |
| Підтримка PoE / PoE+ / PoE++ | є / є / ні |
| Розміри (ШхВхГ) | 300 x 223 x 43.6 мм |
| Рівень управління | немає даних |
| Стекування | Немає |
| Тип | керований |
| Тип охолодження | пасивне |
- Ціна: 19 441 ₴




