Комутатор Ruijie Reyee RG-ES206MG-P
- Готово до відправки
- Код: DC-567527
8 435 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості 5 портів 2.5G та 1 порт 10GE SFP+ для підвищення продуктивності мережі 4 порти PoE Out з підтримкою стандартів IEEE 802.3 af/at, бюджет PoE 70 Вт Агрегація до 4 портів для підвищення швидкості мережі Економічні керовані комутатори з інтелектуальною хмарою Довічне безкоштовне управління хмарою у Ruijie Cloud у будь-який час та в будь-якому місці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ruijie |
| Форм-фактор | Настільний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Fast Ethernet (10/100 Мбіт/с) | немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с) | немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/10000 Мбіт/с) | немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/2500 Мбіт/с) | 5 |
| PoE In/PoE Out | ні / так |
| QSFP | немає |
| QSFP+ | немає |
| QSFP28 | - |
| RS-232 (COM) | - |
| SFP | немає |
| SFP+ | 1 |
| SFP28 | - |
| USB | немає |
| Бюджет PoE | До 70 Вт |
| Вага | 490 г г |
| Входить до комплекту | комутатор, документація |
| Загальна кількість портів | 6 портів |
| Комбо порт GE/SFP | немає |
| Консольний порт | немає |
| Кількість портів з підтримкою PoE | 4 порти |
| Максимальна швидкість LAN портів | 2.5 Гбіт/с |
| Максимальне енергоспоживання | 75.5 Вт |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Можливість монтажу у стійку | немає |
| Підтримка PoE / PoE+ / PoE++ | є / є / ні |
| Розміри (ШхВхГ) | 172 x 90.8 x 28 мм |
| Рівень управління | L2 |
| Стекування | Немає |
| Тип | керований |
| Тип охолодження | пасивне |
- Ціна: 8 435 ₴




