Пароочисник Karcher SC 1 Multi & Up (1.516-410.0)
- Готово до відправки
- Код: DC-538452
5 897 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компактна парова швабра «4 в 1» SC 1 Multi & Up забезпечує глибоке очищення матеріалу без використання хімічних засобів і може використовуватися або як багатофункціональний ручний пароочисник, або завдяки насадкам для підлоги EasyFix Large, що входять до комплекту, як універсальна парова швабра «3 в 1 », що робить її ідеальним побутовим приладом. Можливість використання у 3 різних положеннях (верхнє, середнє та нижнє) гарантує максимальну адаптацію до існуючих вимог. У процесі глибокого очищення з використанням пароочисника Karcher усуваються до 99,999% вірусів та 99,99% поширених у побуті бактерій на твердих поверхнях. Завдяки компактній та ергономічній конструкції апарат неймовірно зручний у використанні та при цьому займає мінімум місця при зберіганні. SC 1 Multi & Up за 30 секунд переходить у режим готовності та просто заповнюється водою завдяки знімному бачку – без витрат часу на очікування та вимушених перерв у роботі. Змінний картридж для захисту від накипу забезпечує автоматичне видалення вапняного нальоту та збільшення терміну служби у 5 разів. Світлодіодний індикатор з панеллю керування спрощує та полегшує використання апарата. На дисплеї постійно відображаються різні режими, наприклад нагрівання, готовність до використання, режим пароутворення, а також необхідність заміни картриджа. Подовження терміну гарантійного обслуговування При реєстрації апарату, що має гарантійний термін 12 місяців, на сайті www.karcher.ua покупець отримує сертифікат, що дає право на додатковий строк гарантійного обслуговування.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Довжина шнура | 5 м |
| Колір | Білий |
| Тип | Пароочисник |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор рівня води | немає |
| Індикація готовності пари | є |
| Автоматичне вимкнення | немає даних |
| Вага | 1.56 кг г |
| Вітрата пари | немає даних |
| Відключення при нестачі води | немає даних |
| Запобіжний клапан | немає даних |
| Захист від накипу | є |
| Захист від перегрівання | немає даних |
| Знімний бункер для води | є |
| Максимальний тиск | 3 бар |
| Можливість використання засобу для чищення | немає |
| Насадки та щітки | ручна насадка, насадка Easyfix Large |
| Об'єм бака для води | 0,2 л |
| Потужність | 1300 Вт Вт |
| Регулювання витрати пари | немає |
| Розміри | 345 x 113 x 190 мм |
| Температура | немає даних |
| Тип пароочищувача | ручний |
| Час нагрівання | 30 сек |
- Ціна: 5 897 ₴







