Пароочисник Karcher SC 2 EasyFix (1.512-600.0)
- Готово до відправки
- Код: DC-495610
7 596 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дуже легкий в управлінні пароочисник початкового рівня SC 2 EasyFix оснащений 2-ступінчастим регулятором подачі пари, що дає змогу вибирати режим, оптимальний для очищення різних поверхонь від різних забруднень. Зручність прибирання підвищується завдяки практичній можливості зберігати приладдя на корпусі апарата, а також "запаркувати" насадку для підлоги на час перерви в роботі. Насадка для підлоги EasyFix оснащена шарніром, що полегшує виконання робіт, і має пластинчасту підошву, що гарантує чудові результати прибирання. Серветка для підлоги легко встановлюється на цій насадці за допомогою липучки і швидко знімається без контакту з брудом. Пароочисник SC 2 EasyFix забезпечує прибирання без застосування побутової хімії та має універсальні можливості. Під час ретельного очищення твердих поверхонь знищуються до 99,99 % вірусів* і поширених у побуті бактерій. Широкий асортимент аксесуарів дає змогу вирішувати найрізноманітніші завдання прибирання - очищати керамічну плитку у ванній, плиту і витяжку на кухні тощо. При цьому апарат здатний навіть видаляти стійкі забруднення з вузьких щілин. Тримачі для приладдя та можливість "паркування" Тримачі для приладдя дозволяють акуратно зберігати апарат і закріпити насадку для підлоги на час перерв у роботі. Насадка для підлоги EasyFix з шарніром і зручним кріпленням серветки із застібкою-липучкою Пластинчаста підошва насадки гарантує оптимальне очищення будь-яких поширених у побуті твердих підлогових покриттів. Система фіксації серветок для підлоги з застібкою-липучкою дозволяє легко закріплювати серветки і замінювати їх, не вступаючи в контакт з брудом. Завдяки шарніру, ергономічна насадка для підлоги дозволяє зручно прибирати користувачеві будь-якого зросту. Запобіжник на пістолеті Система блокування забезпечує надійний захист від неправильного використання дітьми. Подовження терміну гарантійного обслуговування При реєстрації апарату, що має гарантійний термін 12 місяців, на сайті www.karcher.ua покупець отримує сертифікат, що дає право на додатковий строк гарантійного обслуговування.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Довжина шнура | 4 м |
| Тип | Пароочисник |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор рівня води | немає |
| Індикація готовності пари | немає |
| Автоматичне вимкнення | немає даних |
| Вага | 2.9 кг г |
| Вітрата пари | немає даних |
| Відключення при нестачі води | немає |
| Запобіжний клапан | є |
| Захист від накипу | немає |
| Захист від перегрівання | немає |
| Знімний бункер для води | є |
| Колір | Білий з чорним |
| Максимальний тиск | 3,2 бар |
| Можливість використання засобу для чищення | немає |
| Насадки та щітки | комплект для прибирання підлоги, EasyFix + подовжувальна трубка (2 х 0.5 м), ручна насадка, точкове сопло, кругла щітка (маленька) |
| Об'єм бака для води | 1 л |
| Потужність | 1500 Вт Вт |
| Регулювання витрати пари | є |
| Розміри | 380 x 254 x 260 мм |
| Температура | 100 °C |
| Тип пароочищувача | підлоговий |
| Час нагрівання | 6.5 хв |
- Ціна: 7 596 ₴







