Пароочисник Karcher SC 5 EasyFix Iron Plug (1.512-660.0)
- Готово до відправки
- Код: DC-539755
21 528 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пароочисник Karcher SC 5 EasyFix Iron Plug - найпотужніший апарат у класі, що гарантує максимальну ефективність прибирання. Система фіксації аксесуарів EasyFix дає змогу швидко підготувати апарат до роботи, уникнути контакту з брудом. 2-резервуарна система забезпечує безперервну подачу пари: додатковий резервуар дає можливість доливати воду в знімний бак пароочисника, не припиняючи роботу. Початковий час нагрівання всього 3 хвилини. Модель має роз’єм, що дає змогу підключати парову праску (опція). 4-ступінчастий регулятор потужності пари на корпусі апарата дає змогу вибрати оптимальний режим обробки залежно від виду поверхні, що очищається, та її забрудненості. Можливість додавання гарячої води в струмінь пари (функція VapoHydro) полегшує видалення стійких забруднень, а широкий асортимент приладдя дає змогу розв’язувати будь-які завдання, наприклад, легко і ретельно очищати важкодоступні місця. Апарат SC 5 EasyFix оснащений відсіками для аксесуарів і кабелю, є також ручка для перенесення і зручна "паркувальна позиція" на випадок перерви в роботі. Паровий пістолет з регулюванням подачі пари і блокуванням від випадкового ввімкнення відповідає високим критеріям безпеки. Подовження терміну гарантійного обслуговування При реєстрації апарату, що має гарантійний термін 12 місяців, на сайті www.karcher.ua покупець отримує сертифікат, що дає право на додатковий строк гарантійного обслуговування.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Колір | Білий |
| Тип | Пароочисник |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор рівня води | є |
| Індикація готовності пари | є |
| Автоматичне вимкнення | немає даних |
| Вага | 6 кг г |
| Вітрата пари | немає даних |
| Відключення при нестачі води | немає даних |
| Довжина шнура | 6 м |
| Запобіжний клапан | є |
| Захист від накипу | є |
| Захист від перегрівання | немає даних |
| Знімний бункер для води | є |
| Максимальний тиск | 4,2 бар |
| Можливість використання засобу для чищення | немає |
| Насадки та щітки | точкове сопло, кругла щітка, ручна, EasyFix /насадка для підлоги |
| Об'єм бака для води | 2 л |
| Потужність | 2250 Вт Вт |
| Регулювання витрати пари | є |
| Розміри | 439 х 301 х 305 мм |
| Температура | немає даних |
| Тип пароочищувача | ручний |
| Час нагрівання | 3 хв |
- Ціна: 21 528 ₴










