Мiнiмийка Karcher K 6 Special (1.168-508.0)
- Готово до відправки
- Код: DC-554781
19 228 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мінімийка високого тиску Karcher K 6 Special (1.168-508.0) Мінімийка K 6 Special оснащена двигуном з водяним охолодженням і призначена для частого збирання, а також для боротьби зі значними забрудненнями, які часто зустрічаються на доріжках, басейнах, великих транспортних засобах тощо. Регулювання тиску на трубці Vario Power здійснюється простим поворотом руки, а фреза для бруду швидко справляється навіть із стійкими забрудненнями. Чудовий результат очищення Надійний двигун водяного охолодження вразить своїм тривалим терміном служби та рівнем виконання. Внутрішні компоненти розроблені з урахуванням високих навантажень та тривалої експлуатації. Система забору хімії Plug'n'Clean Система Plug'n'Clean - це інноваційне рішення, яке робить процес заміни миючого засобу швидким, простим та зручним. Завдяки цій системі вам більше не потрібно витрачати час на переливання миючих засобів або чекати, доки бак повністю спорожніє. Система підключення Quick Connect Інноваційний механізм забезпечує надійне з'єднання шланга з апаратом та пістолетом. Шланг високого тиску підключається до апарата лише одним натисканням. Це економить час та зусилля.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Максимальний тиск | 160 бар |
| Споживана потужність | 3000 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 18.88 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бак для води | немає |
| Висувна ручка | є |
| Відсік для приладдя | немає |
| Віялова насадка | є |
| Габарити | 404 x 461 x 968 мм |
| Довжина шлангу | 10 м |
| Додаткові насадки | немає |
| Колеса | є |
| Контейнер для миючого засобу | є |
| Максимальна температура води | 60 °С |
| Матеріал помпи | пластик |
| Миюча щітка | немає |
| Обертаюча щітка / Роторна щітка | немає |
| Продуктивність | 600 л/год |
| Підігрівання води | відсутній |
| Піскоструминна насадка | немає |
| Пістолет високого тиску | є |
| Регулятор тиску | є |
| Стандартна насадка | немає |
| Струменева трубка | немає |
| Тип живлення | електрична |
| Турбонасадка | немає |
| Універсальна насадка | немає |
| Фреза для бруду | є |
| Фільтр очищення води | є |
- Ціна: 19 228 ₴






