Мiнiмийка Karcher K 3 (1.601-888.0)
- Готово до відправки
- Код: DC-512594
7 665 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мінімийка Karcher K 3 ідеальна для періодичного використання. Вона допоможе відмити несильно забруднені легкові автомобілі, мотоцикли, велосипеди, садові меблі, майданчики навколо будинку та багато іншого. Мінімийка високого тиску Онащена системою Quick Connect, що дозволяє приєднувати 6-метровий шланг високого тиску одним рухом. Грязьова фреза допоможе впоратися зі стійкими забрудненнями, а струминна трубка Vario Power з регулюванням тиску знадобиться при миття мотоциклів, садових меблів та ін. У мийці також передбачено інтегрований фільтр для очищення води. Система швидкого підключення Quick Connect Шланг високого тиску легко підключається до апарату та пістолета – всього одним клацанням. Це береже Ваш час та зусилля. Вбудований бак для миючого засобу Практичний бачок полегшує роботу з засобами для чищення. Акуратне зберігання дроту на спеціальному гачку Зручний гачок дозволяє акуратно змотати провід та розмістити його прямо на апараті Подовження терміну гарантійного обслуговування При реєстрації апарату, що має гарантійний термін 12 місяців, на сайті www.karcher.ua покупець отримує сертифікат, що дає право на додатковий строк гарантійного обслуговування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Максимальний тиск | 120 бар |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бак для води | немає |
| Висувна ручка | є |
| Відсік для приладдя | немає |
| Віялова насадка | немає |
| Габарити | 275 х 279 х 803 мм |
| Довжина шлангу | 6 м |
| Додаткові насадки | немає |
| Колеса | є |
| Контейнер для миючого засобу | є |
| Максимальна температура води | 40 °С |
| Матеріал помпи | пластик |
| Миюча щітка | немає |
| Обертаюча щітка / Роторна щітка | є |
| Продуктивність | 380 л/год |
| Підігрівання води | відсутній |
| Піскоструминна насадка | немає |
| Пістолет високого тиску | є |
| Регулятор тиску | є |
| Стандартна насадка | немає |
| Струменева трубка | немає |
| Тип живлення | електрична |
| Турбонасадка | немає |
| Універсальна насадка | немає |
| Фреза для бруду | є |
| Фільтр очищення води | є |
- Ціна: 7 665 ₴








