Мiнiмийка Karcher K 7 Comfort Premium Home (1.317-503.0)
- Готово до відправки
- Код: DC-1.317-503.0
32 389 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Миття високого тиску K 7 Comfort Premium Home призначене для ефективного видалення сильних та стійких забруднень навколо будинку та на автомобілях. Вона відмінно підходить для регулярного використання завдяки двигуну з водяним охолодженням, який забезпечує ефективне відведення тепла, знижує знос компонентів та гарантує стабільну та довговічну роботу навіть при інтенсивних навантаженнях. Для максимального комфорту в процесі експлуатації мийка оснащена вбудованою котушкою для шланга з гнучким шлангом PremiumFlex, що забезпечує зручне зберігання та високу маневреність. Пістолет високого тиску G 180 Q COMFORT! Hold значно знижує навантаження на руку, дозволяючи працювати тривалий час без відчуття втоми. Система Quick Connect забезпечує швидке та просте підключення шланга високого тиску. Інноваційна струминна трубка 4-в-1 Multi Jet поєднує чотири режими розпилення, які легко вибираються поворотом головки трубки без необхідності зміни насадок. У комплект Home Kit входить насадка для очищення поверхонь T 7, а також 1 літр засобу для очищення каменю та фасадів. Зручна концепція подачі миючих засобів 2-в-1 забезпечує оптимальне дозування в залежності від завдання, що виконується. Кабель живлення та всі аксесуари компактно розміщуються безпосередньо на корпусі пристрою, а телескопічна ручка та колеса з м`яким покриттям забезпечують зручне транспортування миття.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Максимальний тиск | 180 бар |
| Споживана потужність | 3000 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 18.83 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бак для води | немає |
| Висувна ручка | є |
| Відсік для приладдя | немає |
| Віялова насадка | немає |
| Габарити | 465 x 354 x 750 мм |
| Довжина шлангу | 10 м |
| Додаткові насадки | немає |
| Колеса | є |
| Контейнер для миючого засобу | є |
| Максимальна температура води | 60 °С |
| Матеріал помпи | пластик |
| Миюча щітка | немає |
| Обертаюча щітка / Роторна щітка | немає |
| Продуктивність | 600 л/год |
| Підігрівання води | відсутній |
| Піскоструминна насадка | немає |
| Пістолет високого тиску | є |
| Регулятор тиску | є |
| Стандартна насадка | є |
| Струменева трубка | немає |
| Тип живлення | електрична |
| Турбонасадка | немає |
| Універсальна насадка | немає |
| Фреза для бруду | немає |
| Фільтр очищення води | є |
- Ціна: 32 389 ₴







