Робот-пилосос Deerma S30 (DEM-S30)
- Готово до відправки
- Код: DC-562193
10 663 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасний та високоефективний робот-пилосос Deerma S30 створений спеціально для ефективного та якісного прибирання всього Вашого будинку. За допомогою високої потужності всмоктування 13000 Па та станції автовивантаження сміття забезпечує повністю автономне прибирання протягом тривалого часу. Лазерна навігація LIDAR Лазерна навігація LIDAR ефективно та високоякісно проектувати процес прибирання та гарантує кращу якість прибирання кожного куточка будинку. Глибоке очищення Робот-пилосос Deerma S30 забезпечує ідеальну чистоту в кожному кутку вашого житла. Сухе прибирання здійснюється ефективною системою із силою всмоктування 13000 Паскалів. Точні датчики Робот-пилосос Deerma S30 визначає перепади висоти, щоб зменшити випадкові падіння. Швидко гальмує або змінює напрям перед падінням розпізнаючи краї для надійного та безпечного процесу прибирання. Ультразвукове розпізнавання килимів Робот-пилосос Deerma S30 уникає килимів при вологому прибиранні, щоб не намочити їх або не забруднити і проїде далі для продовження процесу прибирання. Побудова картки прибирання Після налаштування вперше створіть швидку карту вашого будинку відповідно до інструкцій, наведених у додатку. Це дозволить роботу збудувати карту приміщення без виконання фактичного прибирання. Процес створення карти завершиться, коли робот повернеться на базову станцію. Зручне налаштування За допомогою зручної програми для смартфона, робот-пилосос Deerma S30 забезпечує точне налаштування та план прибирання всього Вашого житлового приміщення. Жодного шансу для забруднення Завдяки технології Anti-Tangle пилосос Dreame проникає у кути та під меблі, а завдяки технології справляється з видаленням стійкого бруду у вузьких кутах. Плавно долайте перешкоди заввишки до 10 мм Допоміжні колеса спочатку надійно захоплюють перешкоди, тому основні колеса можуть долати їх заввишки до 10 мм. Така конструкція ефективна навіть на вологих підлогах, слизьких кухонних поверхнях або розсувних дверей. Тривалий час автономної роботи Тривалий час автономної роботи з акумулятором 2600 мАч гарантує процес якісного прибирання протягом 180 хвилин. Сухе та вологе прибирання пройдуть безпроблемно і без Вашого втручання. До 120 днів прибирання Автоматичне спорожнення бруду та пилу в станції завдяки пилозбірнику об’ємом 2.6 літри знижує процес Вашого втручання у прибирання та забезпечує автономне прибирання до 120 днів. Ефективне вологе прибирання Deerma S30 - це не звичайний полотер, який тільки протирає підлогу: він призначений для повноцінного вологого прибирання. Зі вбудованого водного бака (290 мл) вода подається на швабри протягом усього сеансу. Так зволоження залишається незмінним, а пристрій може впоратися і з липким пролитим соком, і зі стійкими плямами від кетчупу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Deerma |
| Вага | 1.8 кг |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип прибирання | Волога |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2600 мАг |
| Індикація застрягання | є |
| Індикація рівня заряджання | є |
| Автозбільшення потужності на килимах | є |
| Автоматична підзарядка | є |
| Висота подолання порогів | 10 мм |
| Віртуальні стіни | є |
| Голосовий звіт | є |
| Датчик забруднення | є |
| Датчик перепаду висоти | є |
| Датчик-перешкод | є |
| Живлення | Акумулятор |
| Звуковий сигнал | є |
| Камера | немає |
| Керування | на корпусі, через смартфон, голосове |
| Комплектація | бічна щітка, гарантійний талон, кабель живлення, насадка з мікрофібри для вологого прибирання, пилозбірник, робот-пилосос миючий, посібник користувача, станція автовивантаження сміття, щітка комбінована (v-подібна) |
| Мoдель | S30 |
| Мультикартографія | є |
| Об'єм контейнера для води | 290 мл |
| Об'єм контейнера збору пилу | 260 мл |
| Потужність | 40 Вт Вт |
| Потужність всмоктування | 13000 Па |
| Прибирання за розкладом | є |
| Продовження прибирання після підзарядки | є |
| Розміри (ШхВхГ) | 214 х 260 х 173 мм |
| Рух робота на карті | немає |
| Рівень шуму | немає даних дБ |
| Система антизаплутування в дротах | немає |
| Складання картки приміщення | є |
| Станція автовивантаження сміття | є |
| Сумісність із голосовими помічниками | є |
| Технологія навігації | лазерна (Lidar) |
| Тип | робот-пилосос з самоочищуванням |
| Тип оброблюваного покриття | вінілова підлога, ворсистий килим, кахель, ковролін, ламінат, лінолеум, паркет, плитка |
| Турборежим | є |
| Турбощітка | є |
| УФ лампа | немає |
| Уникнення килимів під час вологого прибирання | є |
| Колір | Black |
| Час заряджання акумулятора | 3-4 рік |
| Час роботи від акумулятора на 1 заряді | 180 хв |
- Ціна: 10 663 ₴










