Мережевий зарядний пристрій Choetech PD3046 PD30W GAN USB-A+2xUSB-C White
- Готово к отправке
- Код: K3-43-00170
413 ₴
+380 (63) 667-47-66
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мережевий зарядний пристрій (PD 30 Вт) з 3 USB-портами: 2 USB-C та 1 USB-A; вхідна напруга 110-240 В 50/60 Гц, 0.7 А макс; вихід USB Type-A: 5В/3А, 9В/3А, 12В/2.5А; вихід 1 USB Type-C: 5В/3А, 9В/3А, 12В/2.5А; вихід 2 USB Type-C: 5В/3А, 9В/3А, 12В/2.5А; загальна вихідна потужність 30 Вт (Max); розміри 50 / 50 / 28 мм (без вилки)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CHOETECH |
| Выходная мощность | 30 Вт |
| Цвет | Белый |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| USB-вихід | USB-A x 1, USB-C x 2 |
| Выходное напряжение | 5 В |
| Выходной ток | 3 А |
| Входное напряжение | 100-240 В |
| Вхідний струм | 0.7 А |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
| Количество портов | 3 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Особенности | Технологія GAN (нітрид галію), Швидка зарядка PD3.0 |
| Розміри | 50 / 50 / 28 мм |
| Тип устройства | Зарядное устройство |
- Цена: 413 ₴







