Мережевий зарядний пристрій Choetech PD9006 PD65W GAN USB-A+2xUSB-C White
- Готово к отправке
- Код: K3-43-00171
1 040 ₴
+380 (63) 667-47-66
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мережевий зарядний пристрій (PD 65 Вт) з 3 USB-портами: 2 USB-C та USB-A; вхідна напруга 110-240 В; вихід USB-C1/USB-C2: 5В/3А, 9В/3А, 12В/3А, 15В/3А, 20В/3.25А (65 Вт макс.); вихід USB-A: 5В/3А, 9В/3А, 12В/2.5А (30 Вт макс.); загальна вихідна потужність 65 Вт (макс.); технологія GaN
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CHOETECH |
| Выходная мощность | 65 Вт |
| Цвет | Белый |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| USB-вихід | USB-A x 1, USB-C x 2 |
| Выходное напряжение | 5 В |
| Выходной ток | 3 А |
| Входное напряжение | 100-240 В |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
| Количество портов | 3 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Особенности | Технологія GAN (нітрид галію), Швидка зарядка PD3.0 |
| Тип устройства | Зарядное устройство |
- Цена: 1 040 ₴








