Акумуляторна батарея літій-залізо-фосфатна 25.6В 100Аг Cyclen 25.6V 100AH LiFePo4
- Готово к отправке
- Код: K3-44-00080
31 914 ₴
+380 (63) 667-47-66
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна батарея літій-залізо-фосфатна (LiFePO4); ємність 100 Аг; напруга 25.6 В; макс. струм заряду 60 А / розряду 100 А; кількість циклів: > 6000; клас захисту IP67; розміри 345 / 190 / 245 мм; вага 18.42 кг
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 18.42 кг |
| Основные атрибуты | |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 100 Ah |
| Производитель | Cyclen |
| Выходное напряжение | 25.6 В |
| Гарантія | 12 місяців |
| Применение | Інвертори, Джерела безперебійного живлення, Для дачі, Для квартири, Для офісу, Для сонячних панелей |
| Класс защиты | IP67 |
| Количество циклов | > 6000 |
| Максимальна енергоємність | 2560 Вт*год |
| Максимальний струм заряду | 60 А |
| Максимальний струм розряду | 100 А |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Напруга завершення заряду | 14.6 В |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 345 / 190 / 245 мм |
| Тип устройства | Акумуляторна батарея |
- Цена: 31 914 ₴






