Тепловізор Xinfrared XH09 для смартфона iOS
- Готово до відправки
- Код: K3-90-00021
17 544 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тепловізор Xinfrared XH09 для смартфону iOS
Тепловізор Xinfrared XH09 — це пристрій, який дозволяє здійснювати тепловізійне зображення, перетворюючи ваш смартфон на потужний інструмент для виявлення теплових аномалій.
Основні характеристики
- Тип: тепловізор
- Сумісність: смартфони iOS
Переваги
- Компактний дизайн. Пристрій зручно носити з собою та легко використовувати.
- Простота використання. Дозволяє швидко отримувати теплові зображення для виявлення проблем.
Застосування
- Використовується в побуті для перевірки ізоляції в будинку.
- Застосовується у будівництві та енергетичному аудиті для виявлення теплових витоків та перегрівів.
- Допомагає у виявленні проблем в електричних системах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xinfrared |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Нове |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Апертура (Thermal) | F9.0 |
| Відстань фокусування (Thermal) | 20 м |
| Гарантія | 12 міс. |
| Вимірювання температури | 0 °C ~ +100 °C |
| Інтерфейси | Lightning |
| Кути огляду (Thermal) | 19.4° x 14.6° |
| Макс. роздільна здатність (Thermal) | 256x192 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Підтримка мобільних пристроїв | iOS |
| Підтримка мобільного застосунку | Thermal Eye X |
| Розмір пікселя | 12 мкм |
| Сумісні платформи | iOS |
| Теплова чутливість (NETD) | 40 мК |
| Тип пристрою | Тепловізор для смартфона |
| Точність | ± 3 °C |
| Фокусна відстань (Thermal) | 9 мм |
| Цифровий зум | 2x-15x |
| Частота кадрів (головний потік) (Thermal) | 50 к/с |
- Ціна: 17 544 ₴










