Тепловізор Xinfrared XH15 для смартфона на Android з тримачем екраном і далекоміром
- Готово до відправки
- Код: K3-90-00033
40 248 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тепловізор Xinfrared XH15 для смартфона на Android
Тепловізор Xinfrared XH15 — це пристрій, що дозволяє візуалізувати теплові випромінювання об'єктів, перетворюючи їх на зображення. Це допомагає виявляти температурні аномалії.
Основні характеристики
- Тип пристрою: тепловізор
- Сумісність: смартфони на Android
Застосування
- Використовується в будівництві для перевірки ізоляції.
- Застосовується в енергетиці для виявлення перегріву електропроводки.
- Підходить для охорони та домашнього використання.
Додаткова інформація
Використання тепловізора Xinfrared XH15 дозволяє швидко та точно виявляти проблеми, які можуть призвести до серйозних наслідків, таких як пожежі чи енергетичні втрати.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xinfrared |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Нове |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Апертура (Thermal) | F1.0 |
| Відстань спостереження | 1500 м |
| Гарантія | 12 міс. |
| Вимірювання температури | 0 °C ~ +100 °C |
| Інтерфейси | USB Type-C |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кути огляду (Thermal) | 17.25° x 13.04° |
| Лазерний далекомір | 600 м |
| Макс. роздільна здатність (Thermal) | 384x288 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Палітра | Black hot, Night vision Green, Red hot, Red iron, White hot |
| Потужність споживання | 480 мВт |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android |
| Підтримка мобільного застосунку | Thermal Eye X |
| Робоча температура | -20 °C ~ +60 °C |
| Розмір пікселя | 12 мкм |
| Розміри | 26.2 / 26.2 / 31.5 мм |
| Теплова чутливість (NETD) | ≤ 25 мК |
| Тип пристрою | Тепловізор для смартфона |
| Фокусна відстань (Thermal) | 15 мм |
| Цифровий зум | 2x-15x |
- Ціна: 40 248 ₴










