Комутаційна шафа Trinix TRX-37U 600x800x1833 Black
- Готово до відправки
- Код: K3-25-00123
20 745 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комутаційна шафа Trinix TRX-37U 600x800x1833 Black
Комутаційна шафа Trinix TRX-37U — це спеціалізований пристрій, призначений для організації та захисту мережевого обладнання. Вона забезпечує надійне зберігання комутаційних елементів, що дозволяє підтримувати порядок у кабельних системах.
Основні характеристики
- Модель: TRX-37U
- Розміри: 600x800x1833 мм
Переваги
- Організація простору. Шафа ідеально підходить для використання в офісах, дата-центрах або інших приміщеннях, де необхідно розмістити мережеве обладнання.
- Захист обладнання. Використання комутаційної шафи дозволяє зберігати обладнання в безпечному та організованому вигляді, що сприяє легшому доступу до нього для обслуговування та ремонту.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Клас захисту | IP20 |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження | 1000 кг |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Монтаж | Підлоговий |
| Розміри | 600 / 800 / 1833 мм |
| Тип пристрою | Шафа комутаційна |
| Товщина бічної панелі | 1 мм |
| Товщина вертикальної монтажної рейки | 2.2 мм |
| Товщина задніх дверцят | 1.2 мм |
| Товщина монтажної балки | 1.7 мм |
| Товщина передніх дверцят | 1.4 мм |
| Товщина рами | 1.2 мм |
| Формфактор | 19" |
- Ціна: 20 745 ₴










