Комутаційна шафа Trinix TRX-22U 600x600x1166 Black
- Готово до відправки
- Код: K3-25-00116
21 225 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комутаційна шафа Trinix TRX-22U 600x600x1166 Black
Комутаційна шафа Trinix TRX-22U — це спеціалізований пристрій для організації та захисту мережевого обладнання. Вона забезпечує надійне зберігання комутаційних панелей, маршрутизаторів та інших елементів мережі.
Основні характеристики
- Розміри: 600x600x1166 мм
Переваги
- Компактність. Легко вписується в будь-який інтер'єр, забезпечуючи зручний доступ до обладнання.
- Порядок у мережі. Дозволяє підтримувати порядок у мережевих кабелях та обладнанні, що сприяє підвищенню ефективності роботи мережі.
- Сучасний дизайн. Чорний колір виглядає стильно та сучасно, що важливо для офісних приміщень.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Клас захисту | IP20 |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження | 1000 кг |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Монтаж | Підлоговий |
| Розміри | 600 / 600 / 1166 мм |
| Тип пристрою | Шафа комутаційна |
| Товщина бічної панелі | 1 мм |
| Товщина вертикальної монтажної рейки | 2.2 мм |
| Товщина задніх дверцят | 1.2 мм |
| Товщина монтажної балки | 1.7 мм |
| Товщина передніх дверцят | 1.4 мм |
| Товщина рами | 1.2 мм |
| Формфактор | 19" |
- Ціна: 21 225 ₴










