Серверна полиця Trinix TRX-600D/SH Black для комутаційної шафи глибиною 600 мм
- Готово до відправки
- Код: K3-25-00094
917 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серверна полиця для комутаційної шафи глибиною 600 мм; максимальне навантаження 80 кг; матеріал корпусу сталь; розміри 488 / 400 / 48 мм; кріпильні елементи в комплекті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Розміри | 488 / 400 / 48 мм |
| Тип пристрою | Полиця |
| Формфактор | 19" |
- Ціна: 917 ₴



