Комутаційна шафа Trinix TRX-12U 600x600x637 Black
- Готово до відправки
- Код: K3-25-00089
6 268 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комутаційна шафа Trinix TRX-12U 600x600x637 Black
Комутаційна шафа Trinix TRX-12U — спеціалізований пристрій для організації та захисту мережевого обладнання. Вона забезпечує зручне зберігання комутаційних панелей, маршрутизаторів та інших елементів мережі.
Основні характеристики
- Розміри: 600x600x637
Переваги
- Компактність. Ідеально підходить для обмежених просторів, забезпечуючи легкий доступ до обладнання.
- Організація кабелів. Допомагає підтримувати порядок у мережевих кабелях і пристроях, що сприяє їхній довговічності.
Применение
- Використання в офісах.
- Використання в дата-центрах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження | 55 кг |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Монтаж | Настінний |
| Розміри | 600/600/637 мм |
| Тип пристрою | Шафа комутаційна |
| Формфактор | 19" |
- Ціна: 6 268 ₴








