Комутаційна шафа Trinix TRX-9U 600x600x503 Black
- Готово до відправки
- Код: K3-25-00087
5 570 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комутаційна шафа Trinix TRX-9U 600x600x503 Black
Комутаційна шафа Trinix TRX-9U — спеціалізований пристрій для організації та зберігання мережевого обладнання. Вона забезпечує надійний захист і акуратне розміщення комутаційних елементів.
Основні характеристики
- Розміри: 600x600x503
Переваги
- Компактність. Шафа легко вписується в будь-який інтер'єр, що дозволяє ефективно використовувати простір.
- Порядок у мережевому обладнанні. Використання шафи спрощує обслуговування та підключення пристроїв, забезпечуючи зручний доступ до обладнання.
- Покращене охолодження. Акуратне розміщення елементів сприяє кращому охолодженню обладнання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник товару | Китай |
| Крок регулювання монтажних стійок | 20 мм |
| Максимальне навантаження | 60 кг |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Монтаж | Настінний |
| Розміри | 600 / 600 / 503 мм |
| Тип пристрою | Шафа комутаційна |
| Формфактор | 19" |
- Ціна: 5 570 ₴







