Комутаційна шафа Trinix TRX-9U/600x600x503 Black
- Готово до відправки
- Код: K3-25-00087
5 570 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комутаційна шафа, розбірна, з дверцятами; максимальне статичне навантаження 60 кг; крок регулювання монтажних стійок 20 мм; шафа зачиняється на замок, ключі у комплекті; габаритні розміри: ширина 600 мм, глибина 600 мм, висота 9U – 503 мм; шафа поставляється в розібраному вигляді у 1 коробці, всі складові шафи та кріпильні елементи входять до комплекту
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота (U) | 9U |
| Гарантія | 12 міс. |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник товару | Китай |
| Крок регулювання монтажних стійок | 20 мм |
| Максимальне навантаження | 60 кг |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Монтаж | Настінний |
| Розміри | 600 / 600 / 503 мм |
| Тип пристрою | Шафа комутаційна |
| Формфактор | 19" |
- Ціна: 5 570 ₴







