Точка доступу WiFi 6 2.5G Cudy AP3000 з підтримкою Mesh дводіапазонна
- Готово до відправки
- Код: K3-73-00521
4 725 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Точка доступу WiFi 6 2.5G дводіапазонна; підтримка Mesh; двоядерний процесор ARM 1.3 GHz; 802.11ax/ac/a/b/g/n; 2402 Мбіт/с на 5 ГГц + 574 Мбіт/с на 2.4 ГГц; порти: 1x 2.5G WAN/LAN (підтримка PoE IEEE802.3at); 5 внутрішніх антен; MU-MIMO; Beamforming; VPN-сервер і клієнт; підтримка сервісу Zerotier; безшовний роумінг; живлення PoE 802.3at / 12 В, блок живлення у комплекті; макс. споживання 12 Вт; стельовий або настінний монтаж; розміри 232 / 232 / 57.1 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CUDY |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| PoE | Да |
| Інтерфейси | LAN/WAN 2.5Gbps x 1 |
| Антена | 5 вбудованих всеспрямованих |
| Бездротовий стандарт | 802.11ax/ac/a/b/g/n |
| Встановлення | Всередині |
| Гарантія | 24 міс. |
| Живлення | 12 В, PoE |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Кількість WAN/LAN-портів | 1 |
| Кількість портів | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Оперативна пам'ять | 512 МБ |
| Особливості | Beamforming, Mesh |
| Пропускна здатність Wi-Fi | 2402 Мбіт/с – 5 ГГц, 574 Мбіт/с – 2.4 ГГц |
| Процесор | Двоядерний процесор ARM 1.3ГГц |
| Підключення | Бездротове |
| Робоча температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Робоча частота | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Розміри | 232 / 232 / 57.1 мм |
| Стандарт PoE | IEEE802.3at |
| Стандарт бездротового зв'язку | WiFi 6 (802.11ax) |
| Тип пристрою | Точка доступу |
| Флеш-пам'ять | 256 Мб |
| Частота роботи Wi-Fi | 5 ГГц + 2.4 ГГц (дводіапазонний) |
| Швидкість LAN-портів | 2.5 Гбіт/с |
| Швидкість Wi-Fi | 2600 Мбіт/с і більше |
- Ціна: 4 725 ₴




