Комутатор Cudy GS1016E 16-портовий гігабітний з функціями керування
- Готово до відправки
- Код: K3-73-00585
2 825 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комутатор Cudy GS1016E 16-портовий гігабітний з функціями керування
Комутатор Cudy GS1016E є пристроєм, що забезпечує ефективне з'єднання мережевих пристроїв, дозволяючи передавати дані на високій швидкості. Він ідеально підходить для використання в офісах або малих підприємствах, де необхідно підключити кілька комп'ютерів, принтерів та інших мережевих пристроїв.
Основні характеристики
- Кількість портів: 16
Переваги
- Висока швидкість передачі даних. Забезпечує стабільний та швидкий доступ до ресурсів.
- Можливість розширення мережі. Дозволяє підключати кілька пристроїв без втрати швидкості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CUDY |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet-порти (Uplink) | 16х RJ45 (10/100/1000M) |
| Гарантія | 24 міс. |
| Дальність передачі | 100 м; 250 м (10 Mбіт/канал) |
| Живлення | 90-260 В |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Кількість портів | 16 |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник товару | Китай |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Монтаж | В стійку, Настільний |
| Робоча температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 200 / 118 / 44 мм |
| Стандарт мережі | IEEE 802.3ab 1000Base-T, IEEE 802.3x, IEEE802.1ab, IEEE802.1d Spanning Tree, IEEE802.1p, IEEE802.1q, IEEE802.1w, IEEE802.3i 10Base-T, IEEE802.3u 100Base-TX |
| Тип комутатора | Керований |
| Тип пристрою | Комутатор |
| Флеш-пам'ять | 8 Мб |
- Ціна: 2 825 ₴



