Комутатор Cudy GS108E 8-портовий гігабітний з функціями керування
- Готово до відправки
- Код: K3-73-00584
1 592 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комутатор Cudy GS108E 8-портовий гігабітний з функціями керування
Комутатор Cudy GS108E — це мережевий пристрій, призначений для підключення кількох пристроїв до локальної мережі, що дозволяє їм обмінюватися даними. Він ідеально підходить для офісів та домашніх мереж, забезпечуючи стабільний та швидкий доступ до Інтернету.
Основні характеристики
- Кількість портів: 8
Переваги
- Оптимізація мережевих з'єднань. Забезпечує високу швидкість передачі даних для ефективної роботи всіх підключених пристроїв.
- Легке розширення мережі. Дозволяє з'єднувати комп'ютери, принтери та інші мережеві пристрої.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CUDY |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet-порти (Uplink) | 8 x RJ45 (10/100/1000M) |
| Гарантія | 24 міс. |
| Дальність передачі | 100 м |
| Живлення | 5 В |
| Живлення пристрою | DC 5 В |
| Кількість портів | 8 |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник товару | Китай |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Монтаж | Настільний, Настінний |
| Робоча температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 138 / 78 / 25 мм |
| Стандарт мережі | IEEE 802.3ab 1000Base-T, IEEE 802.3az, IEEE 802.3x, IEEE802.1ab, IEEE802.1d Spanning Tree, IEEE802.1p, IEEE802.1q, IEEE802.1w, IEEE802.3i 10Base-T, IEEE802.3u 100Base-TX |
| Тип комутатора | Керований |
| Тип пристрою | Комутатор |
| Флеш-пам'ять | 8 Мб |
- Ціна: 1 592 ₴


