PoE-комутатор 10-портовий гігабітний ONV-POE33108P
- Готово до відправки
- Код: K3-73-00057
4 691 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
10-портовий некерований гігабітний PoE-комутатор з 8 портами PoE 10/100/1000Base-T та 2 Uplink 10/100/1000Base-T портами; пропускна здатність 20 Гбіт/с; стандарт живлення РоE IEEE802.3at/af, PoE Pin: 1,2+/3,6-; загальна потужність навантаження 110 Вт (до 30 Вт на порт); живлення DC 52 В; робоча температура від -20°C до +55°C; розміри 190.5 / 105 / 29 мм; вага 0.6 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ONV |
| Тип комутатора | Некерований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet-порти (Uplink) | 2 x RJ45 (10/100/1000M) |
| Poe порт вихід | 8 x RJ45 (10/100/1000M) |
| Вага | 0.6 кг г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність передачі | 100 м |
| Живлення | DC 52 В |
| Живлення пристрою | DC 52 В |
| Клас захисту | IP30 |
| Колір | Чорний |
| Кількість портів | 10 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 110 Вт Вт |
| Пропускна здатність | 20 Гбіт/с Мб/сек |
| Робоча температура | -20 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 190.5 / 105 / 29 мм |
| Розпіновка контактів PoE | 1,2 (+) / 3,6 (-) |
| Стандарт PoE | IEEE802.3af/at |
| Стандарт мережі | IEEE 802.3, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x |
| Тип пристрою | PoE-комутатор |
- Ціна: 4 691 ₴








