Комутатор Cudy GS2024S2 29-портовий керований L2 гігабітний
- Готово до відправки
- Код: K3-73-00537
12 307 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комутатор Cudy GS2024S2 29-портовий керований L2 гігабітний
Комутатор Cudy GS2024S2 — це мережевий пристрій, призначений для організації та управління локальною мережею з високою швидкістю передачі даних. Він ідеально підходить для використання в офісах, навчальних закладах або інших установах, де необхідно підключити велику кількість пристроїв до мережі.
Основні характеристики
- Кількість портів: 29
- Тип: керований L2
- Швидкість передачі даних: гігабітний
Переваги
- Оптимізація мережевих ресурсів. Забезпечує швидкий доступ до інформації та зменшує затримки при передачі даних.
- Висока надійність з'єднання. Важлива для бізнесу, де швидкість і стабільність з'єднання грають ключову роль у щоденній діяльності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CUDY |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet-порти (Uplink) | 24х RJ45 (10/100/1000M) |
| SFP-порти | 4 x SFP (1000М) |
| Гарантія | 24 міс. |
| Живлення | 100-240 В |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Кількість портів | 29 |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Монтаж | В стійку, Настільний |
| Оперативна пам'ять | 128 Мб |
| Робоча температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 440 / 204 / 44 мм |
| Стандарт мережі | IEEE 802.3,802.3u,802.3ab,802.3z,802.3x,802.3az/ad,802.1AB,802.1D,802.1w,802.1s,802.1Q,802.1p,802.1X |
| Тип комутатора | Керований |
| Тип пристрою | Комутатор |
| Флеш-пам'ять | 16 Мб |
- Ціна: 12 307 ₴




