PoE-комутатор 6-портовий TVT TD-B2204S1-PEU з 4 портами PoE
- Готово до відправки
- Код: K3-77-00385
1 414 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
6-портовий PoE-комутатор з 4 портами PoE 10/100Mbps і 2 портами Uplink 10/100Mbps; пропускна здатність: 1.2 Гб/с; стандарт живлення PoE: IEEE802.3at/af, PoE Pin: 1,2 + / 3,6-; максимальна відстань живлення PoE: до 100 м (100 Мбіт/канал), до 250 м (10 Mбіт/канал); порти 1-4 – підтримка режиму дальньої дії до 250 м, VLAN, функції Watchdog; загальна потужність: 60 Вт (до 30 Вт на порт); таблиця MAC-адрес 1K; живлення 100~240V/AC; блискавкозахист: 4KV, захист від електростатичного розряду: 8KV; робоча температура від -20 до +55 °C; розміри: 143 / 115 / 40 мм; вага: 1 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TVT Digital |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet-порти (Uplink) | 2 x RJ45 (10/100M) |
| Poe порт вихід | 4 x RJ45 (10/100M) |
| Вага | 1 кг г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність передачі | 100 м; 250 м (10 Mбіт/канал) |
| Живлення | AC 100-240 B |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Колір | Чорний |
| Кількість портів | 6 |
| Особливості | NDAA |
| Потужність | 60 Вт Вт |
| Пропускна здатність | 1.2 Гбіт/с Мб/сек |
| Робоча вологість | 10% ~ 90% |
| Робоча температура | -20 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 143 / 115 / 40 мм |
| Розпіновка контактів PoE | 1,2 (+) / 3,6 (-) |
| Стандарт PoE | IEEE802.3af/at |
| Стандарт мережі | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| Тип пристрою | PoE-комутатор |
- Ціна: 1 414 ₴






