PoE-комутатор TVT TD-B2216S1-PGS 19-портовий з 16 портами PoE
- Готово до відправки
- Код: K3-77-00384
6 991 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
PoE-комутатор TVT TD-B2216S1-PGS 19-портовий з 16 портами PoE
PoE-комутатор TVT TD-B2216S1-PGS — це мережний пристрій, який забезпечує передачу даних та живлення через один кабель для підключення різних пристроїв.
Основні характеристики
- Кількість портів: 19
- Кількість PoE-портів: 16
Переваги
- Спрощення монтажу. Використання PoE-комутатора дозволяє скоротити кількість кабелів, що полегшує встановлення та обслуговування мережі.
- Гнучкість підключення. Ідеально підходить для підключення камер відеоспостереження, точок доступу Wi-Fi та інших пристроїв, що підтримують PoE.
- Зручність в обмежених умовах. Дозволяє подавати живлення через мережевий кабель, що особливо зручно в місцях з обмеженим доступом до електричних розеток.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TVT Digital |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet-порти (Uplink) | 2 x RJ45 (10/100/1000M) |
| Poe порт вихід | 16 x RJ45 (10/100M) |
| SFP-порти | 1 x SFP (1000М) |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність передачі | 100 м; 250 м (10 Mбіт/канал) |
| Живлення | AC 100-240 B |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Кількість портів | 19 |
| Колір | Чорний |
| Робоча температура | -20 °C ~ +60 °C |
| Робоча вологість | 10% ~ 90% |
| Розміри | 440 / 180 / 45 мм |
| Розпіновка контактів PoE | 1,2 (+) / 3,6 (-) |
| Стандарт PoE | IEEE802.3af/at |
| Стандарт мережі | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| Тип пристрою | PoE-комутатор |
- Ціна: 6 991 ₴







