Комутатор 8-портовий некерований Cudy GS108D гігабітний
- Готово до відправки
- Код: K3-73-00506
856 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Некерований 8-портовий гігабітний настільний комутатор; 8 портів 10/100/1000Mbps RJ45, що підтримують Auto MDI/MDIX; максимальна дальність передачі 170 м; стандарти IEEE 802.3, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3az; живлення 5 В / 0.55 А, споживання 2.75 Вт, блок живлення у комплекті; можливість настінного встановлення; робоча температура 0°C~+40°C; розміри 138 / 61.5 / 24 мм; вага 89 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CUDY |
| Тип комутатора | Некерований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet-порти (Uplink) | 8 x RJ45 (10/100/1000M) |
| Вага | 89 г г |
| Гарантія | 24 міс. |
| Живлення | 5 В |
| Живлення пристрою | DC 5 В |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість портів | 8 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Монтаж | Настільний, Настінний |
| Пропускна здатність | 16 Гбіт/с Мб/сек |
| Робоча температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 138 / 61.5 / 24 мм |
| Стандарт мережі | IEEE 802.3, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3az |
| Тип пристрою | Комутатор |
- Ціна: 856 ₴




