Мережевий зарядний пристрій Choetech PD5010 PD20W GAN USB-C White
- Готово до відправки
- Код: K3-43-00120
356 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мережевий зарядний пристрій (PD 20 Вт) з портом USB-C; вхідна напруга 100-240 В 50/60 Гц 0.5А макс; вихід USB Type-C: 5В/3А, 9В/2.22А, 12В/1.67А (20 Вт макс.); розміри 31 / 32.2 / 68.2 мм; вага 48 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CHOETECH |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| USB-вихід | USB-C x 1 |
| Вхідна напруга | 100-240 В |
| Вхідний струм | 0.5 А |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 3 А |
| Гарантія | 12 міс. |
| Кількість портів | 1 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | Технологія GAN (нітрид галію), Швидка зарядка PD3.0 |
| Розміри | 31 / 32.2 / 68.2 мм |
| Тип пристрою | Зарядний пристрій |
- Ціна: 356 ₴


