Акумуляторна батарея Sako Li-Sun series SK-25.6V100Ah літій-залізо-фосфатна 100А*год 25.6В 2560Вт*год настінна
- Готово до відправки
- Код: K3-42-00243
34 500 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторна батарея Sako Li-Sun series SK-25.6V100Ah
Акумуляторна батарея Sako Li-Sun series SK-25.6V100Ah — це літій-залізо-фосфатна батарея, призначена для зберігання електричної енергії. Вона забезпечує надійне зберігання енергії для різних систем енергозабезпечення.
Основні характеристики
- Ємність: 100 А*год
- Напруга: 25.6 В
Переваги
- Надійне зберігання енергії. Акумулятор може бути використаний у домашніх системах сонячної енергетики для накопичення енергії вдень і використання її вночі або під час похмурої погоди.
- Ефективне забезпечення електроенергією. Дозволяє підключати різні пристрої до системи, забезпечуючи автономність у використанні електричних приладів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sako |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Wi-Fi | Да |
| Ємність акумулятора | 100 Ah |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси | RS485 |
| Клас захисту | IP20 |
| Кількість циклів | > 6000 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість модулів максимальна | 15 |
| Максимальна енергоємність | 2560 Вт·год |
| Максимальний струм заряду | 50 А |
| Максимальний струм розряду | 100 А |
| Можливості підключення АКБ | Паралельне |
| Монтаж | Настінний, Підлоговий |
| Напруга завершення заряду | 28.8 В |
| Застосування | Інвертори, Для дачі, Для квартири, Для офісу, Для сонячних панелей |
| Робоча температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 520 / 390 / 178 мм |
| Тип захисту | Від короткого замикання, Від надмірного струму, Від перегріву, Від розряду/перезаряду акумуляторної батареї |
| Тип клем | M8 |
| Тип пристрою | Акумуляторна батарея |
- Ціна: 34 500 ₴









