Комплект резервного живлення OUPES Mega 1 S1 2000W 5120Wh з 2 додатковими батареями OUPES
- Готово до відправки
- Код: K3-42-00306-42-00305-2
101 107 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплект резервного живлення OUPES Mega 1 S1 2000W 5120Wh з 2 додатковими батареями OUPES
Комплект резервного живлення OUPES Mega 1 S1 — це потужний пристрій, призначений для забезпечення електроживлення за умов відсутності стаціонарного джерела енергії. Він ідеально підходить для використання під час виїздів на природу, кемпінгу або в ситуаціях, коли електроенергією необхідно забезпечити побутові прилади.
Основні характеристики
- Потужність: 2000W
- Ємність: 5120Wh
- Кількість додаткових батарей: 2
Переваги
- Довговічність. Завдяки ємності 5120Wh та наявності двох додаткових батарей, ви зможете довго використовувати електроприлади без необхідності підзарядки.
- Універсальність. Пристрій може мати різні прилади, що робить його придатним для різних потреб.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | OUPES |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Search Weight | -1000 |
| Ship Bundle Items | Separately |
| _cache_instance_store_filter | 1 |
| all_items_salable | 1 |
| Вихід USB-A | 4 порти, 18 Вт (5В/3А, 9В/2А, 12В/1.5А) *3 |
| Вихід USB-C | 2 порти PD 100 Вт (5В/3А, 9В/3А, 12В/3А, 15В/3А, 20В/5А) *3 |
| Вихід автомобільної зарядки / DC-вихід | 1 порт Anderson 12В/30А, 1 порт автомобільної зарядки 12В/10А, 2 порти DC5521 12В/10А загальною потужністю 120 Вт *3 |
| Вихід змінного струму (AC) | 4 порти 220-240 В 2000 Вт |
| Вихідний інтерфейс | AC-роз'єм, DC-роз'єм, USB Type A, USB Type C, Гніздо прикурювача, Розетка 220 B |
| Вхід для автомобільної зарядки | 12-15 В/8 А макс. *3 |
| Вхід для сонячної панелі | 12-148В MPPT: макс. 18-140В/15А, потужність до 2100 Вт, 12-78В MPPT: макс. 18-75В/14А, потужність до 800 Вт |
| Гарантія | 12 міс. |
| Місткість | 5120 Вт*год |
| Кількість циклів | 3500 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість пристроїв, що заряджаються одночасно | 33 |
| Номінальна потужність | 2000 Вт |
| Особливості | LED-дисплей, З портом на 12 В, Режим ДБЖ, Швідка заряджання |
| Потужність пікова (короткочасна) | 4500 Вт |
| Застосування | Для всього будинку, Для комп'ютерів, Для котлів, Для ноутбуків, Для побутової техніки, Для роутерів, Для холодильників |
| Робоча температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 384 / 232 / 295 мм, 460 / 270 / 255 мм |
| Серія | OUPES S |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Тип захисту | Від короткого замикання, перевантаження, перегріву, перенапруги |
| Тип пристрою | Зарядна станція |
- Ціна: 101 107 ₴



