Додаткова батарея OUPES S2-BAT 2048Wh LiFePO4 для портативної зарядної станції Mega 1 S1
- Готово до відправки
- Код: K3-42-00305
34 079 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Додаткова батарея OUPES S2-BAT 2048Wh LiFePO4
Додаткова батарея OUPES S2-BAT 2048Wh LiFePO4 — це потужне джерело енергії, призначене для використання з портативною зарядною станцією Mega 1 S1. Вона ідеально підходить для тривалих подорожей, кемпінгу або в ситуаціях з обмеженим доступом до електромережі.
Основні характеристики
- Ємність: 2048Wh
Переваги
- Універсальність. Забезпечує заряджання різноманітних пристроїв, таких як смартфони, ноутбуки та електронні прилади з високим споживанням енергії.
- Незалежність. Дозволяє залишатися на зв'язку та використовувати електронні пристрої без обмежень.
Применення
- Тривалі подорожі.
- Кемпінг.
- Робота в польових умовах.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | OUPES |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Вихід USB-A | 4 порти, 18 Вт (5В/3А, 9В/2А, 12В/1.5А) |
| Вихід USB-C | 2 порти PD 100 Вт (5В/3А, 9В/3А, 12В/3А, 15В/3А, 20В/5А) |
| Вихід автомобільної зарядки / DC-вихід | 1 порт Anderson 12В/30А, 1 порт автомобільної зарядки 12В/10А, 2 порти DC5521 12В/10А загальною потужністю 120 Вт |
| Вихідний інтерфейс | DC-роз'єм, USB Type A, USB Type C, Гніздо прикурювача |
| Вхід для автомобільної зарядки | 12-15 В/8 А макс. |
| Вхід для сонячної панелі | 12-148В MPPT: макс. 18-140В/15А, потужність до 2100 Вт |
| Гарантія | 12 міс. |
| Місткість | 2048 Вт·год |
| Кількість циклів | 3500 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість пристроїв, що заряджаються одночасно | 10 |
| Особливості | LED-дисплей, З портом на 12 В |
| Застосування | Для всього будинку, Для комп'ютерів, Для котлів, Для ноутбуків, Для побутової техніки, Для роутерів, Для холодильників |
| Робоча температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 460 / 270 / 255 мм |
| Серія | OUPES S |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Тип захисту | Від короткого замикання, Від перевантаження, Від перегріву, Від перенапруги |
| Тип пристрою | Акумуляторна батарея |
- Ціна: 34 079 ₴










