Відеокамера MHD Light Vision VLC-4192DM 2Mp White f=2.8mm
- Готово до відправки
- Код: K3-75-00267
1 120 ₴
1 064 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відеокамера MHD Light Vision VLC-4192DM 2Mp White f=2.8mm
Відеокамера MHD Light Vision VLC-4192DM — це пристрій для зйомки відео з роздільною здатністю 2Mp, призначений для забезпечення якісної передачі зображення в різних умовах освітлення. Вона ідеально підходить для систем відеоспостереження, що дозволяє контролювати територію в офісах, магазинах або на вулицях.
Основні характеристики
- Роздільна здатність: 2Mp
- Фокусна відстань: 2.8mm
Переваги
- Широкий кут огляду. Об'єктив з фокусною відстанню 2.8mm забезпечує охоплення більшого простору.
- Чітке зображення. Конструкція та характеристики камери сприяють підвищенню рівня безпеки в об'єкті спостереження.
Применение
- Контроль території в офісах.
- Спостереження за магазинами.
- Безпека на вулицях.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Light Vision |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Гарантія | 36 міс. |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Живлення | DC 12 В / 500 мА |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Клас захисту | IP66 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Робоча температура | -20 °C ~ +45 °C |
| Роздільна здатність | 2 Мп |
| Робоча вологість | 20% ~ 80% |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | Ø 97 / 66 мм |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Тип пристрою | MHD-відеокамера |
- Ціна: 1 064 ₴





