IP-відеокамера Light Vision VLC-03IPN 2Mp панорамна з WiFi f=1.8mm
- Готово до відправки
- Код: K3-75-00003
1 475 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
IP-відеокамера Light Vision VLC-03IPN 2Mp панорамна з WiFi f=1.8mm
IP-відеокамера Light Vision VLC-03IPN 2Mp — це сучасний пристрій для відеоспостереження, що забезпечує високу якість зображення завдяки роздільній здатності 2Mp. Основна задача камери полягає в моніторингу території в реальному часі.
Основні характеристики
- Роздільна здатність: 2Mp
- Тип: панорамна
- Підключення: WiFi
- Фокусна відстань: f=1.8mm
Переваги
- Панорамний огляд. Дозволяє спостерігати за подіями в приміщенні або на вулиці з широкого кута.
- Доступ до відео в реальному часі. Можливість переглядати відео з будь-якої точки, де є доступ до Інтернету.
Применение
- Ідеально підходить для використання в домашніх умовах або в офісах для контролю за безпекою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Light Vision |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Користувацькі характеристики | |
| Живлення | DC 5 В |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мікрофон | Да |
| Тип об'єктива | Fisheye, Монофокальний |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Розміри | 145 / 110 / 125 мм |
| Живлення пристрою | DC 5 В |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Зовнішній вигляд | Кубічна |
| Wi-Fi | Да |
| Дальність підсвічування | 5 м |
| Робоча вологість | 10 - 90% |
| Роздільна здатність | 2 Мп |
| Гарантія | 12 міс. |
| Підтримка мобільного застосунку | IPC360 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Клас захисту | IP55 |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Підключення | Бездротове |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Відеокодек | H.264 |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Кути огляду | 180 ° |
| Спрацювання за подією | Повідомлення |
| Динамік | Да |
- Ціна: 1 475 ₴

