IP-відеопанель Akuvox DB01 2Mp SIP
- Готово до відправки
- Код: K3-00-00002221
6 424 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
IP-відеопанель Akuvox DB01 2Mp SIP
IP-відеопанель Akuvox DB01 2Mp SIP — це сучасний пристрій для відеоспостереження, призначений для візуального контролю за входом у приміщення. Вона може використовуватися в системах безпеки для житлових будинків, офісів або комерційних приміщень.
Основные характеристики
- Тип: IP-відеопанель
- Роздільна здатність: 2Mp
- Технологія: SIP
Преимущества
- Легка інтеграція. Завдяки технології SIP, відеопанель легко інтегрується в існуючі мережі.
- Реальний контроль. Дозволяє бачити, хто перебуває біля дверей, перш ніж відкрити їх.
Применение
- Контроль доступу до важливих об'єктів.
- Забезпечення безпеки вашого дому.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Akuvox |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість абонентів | 1 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відімкнення замка | Реле |
| Гарантія | 24 міс. |
| Живлення | 12 В, PoE |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кути огляду | 136° горизонтальний, 90° вертикальний |
| Мoдель | DB01 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мережа | Ethernet |
| Монтаж | Накладний |
| Підтримка SIP | SIP v1 (RFC2543), SIP v2 (RFC3261) |
| Підключення | IP (мережеве) |
| Підтримка мобільного застосунку | SmartPlus |
| Робоча температура | -20 °C ~ +55 °C |
| Роздільна здатність | 2 Мп |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 146 / 70 / 23 мм |
| Тип відеосигналу | IP |
| Тип підсвічування | LED |
| Тип пристрою | Відеопанель |
- Ціна: 6 424 ₴

