IP-відеодомофон TVT TD-E2137-PE/TP/WF 7" з WiFi White
- Готово до відправки
- Код: K3-82-00407
8 462 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
IP-відеодомофон TVT TD-E2137-PE/TP/WF 7" з WiFi White
IP-відеодомофон TVT TD-E2137-PE/TP/WF 7" з WiFi White — це сучасний пристрій для відеоспостереження, який дозволяє контролювати вхід у приміщення за допомогою відеозображення. Він ідеально підходить для приватних будинків, квартир або офісів.
Основные характеристики
- Модель: TVT TD-E2137-PE/TP/WF
- Размер экрана: 7"
- WiFi: есть
Преимущества
- Удобство контроля. Позволяет видеть, кто находится за дверями, прежде чем открыть их.
- Удаленный доступ. Получение уведомлений на смартфон и просмотр видео в реальном времени.
- Безопасность. Контроль доступа к помещению из любой точки с интернет-з'єднанням.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TVT Digital |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| Інтерком | На 6 відеодомофонів |
| Гарантія | 12 міс. |
| Діагональ екрана | 7" |
| Дисплей | Ips |
| Живлення | 12 В, PoE |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Колір | Білий |
| Країна виробник товару | Китай |
| Матеріал корпусу | Метал + скло |
| Мережа | Ethernet, WiFi |
| Монтаж | Накладний |
| Особливості | NDAA |
| Підключення | IP (мережеве) |
| Підтримка запису | Відео, Фото |
| Робоча температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Роздільна здатність екрана | 1024x600 |
| Роздільна здатність запису | 2 Мп |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Розміри | 180.6 / 135.6 / 26.8 мм |
| Тип відеосигналу | IP |
- Ціна: 8 462 ₴


