Портативна зарядна станція Sako Alpha-ESS 500W 1KWh
- Готово до відправки
- Код: K3-42-00308
19 550 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портативна зарядна станція Sako Alpha-ESS 500W 1KWh
Портативна зарядна станція Sako Alpha-ESS 500W 1KWh призначена для автономного живлення різних електронних пристроїв. Вона ідеально підходить для використання за відсутності доступу до електромережі.
Основні характеристики
- Потужність: 500W
- Ємність: 1KWh
Застосування
- Кемпінг
- Подорожі
- Екстренні ситуації
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Sako |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихід USB-A | 1 порт |
| Вихід USB-C | 1 порт |
| Вихід автомобільної зарядки / DC-вихід | 2 порти DC5521 12В/2.5А, загальна потужність 60 Вт |
| Вихід змінного струму (AC) | 2 порти 230 В 500 Вт |
| Вихідний інтерфейс | AC-роз'єм, DC-роз'єм, USB Type A, USB Type C, Розетка 220 B |
| Вхід для сонячної панелі | 10-55В MPPT, макс. потужність 300 Вт |
| Гарантія | 12 міс. |
| Місткість | 1004.8 Вт*рік |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість пристроїв, що заряджаються одночасно | 6 |
| Номінальна потужність | 500 Вт |
| Особливості | LED-дисплей, З портом на 12 В, Режим ДБЖ |
| Застосування | Для комп'ютерів, Для котлів, Для ноутбуків, Для роутерів, Для холодильників |
| Робоча температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 325 / 210 / 183 мм |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Тип захисту | Від короткого замикання, Від надмірного струму, Від перевантаження, Від перегріву, Від перенапруги, Від розряду/перезаряду акумуляторної батареї |
| Тип пристрою | Зарядна станція |
- Ціна: 19 550 ₴








